Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szép napot kívánok mindenkinek...

Florfi11 kérdése:

Szép napot kívánok mindenkinek! Családommal Tunéziába fogunk utazni és gondoltam rá, hogy kéne kicsit horgászgatni arrafelé. Biztos, hogy van ennek feltétele. Az egyik kérdésem erre irányul, hogy mik ezek?

Figyelt kérdés

A másik az lenne, hogy ha már valaki járt ott és horgászott, akkor mivel kéne próbálkoznom? Amivel még fognék is valamit.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 30. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Tunézia sivatagi ország. Maximum a tengerben horgászhatsz, de ahhoz sok sikert. Különben tényleg azért mész el családostul egy egzotikus országba, hogy ott is valami tóparton kuporogj egész nap egyedül? Te tudod...
2018. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom milyen engedélyek kellenek, de szerintem sem túl jó ötlet.
2018. máj. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg 2017 márciusa óta a halàszati minisztérium nem ad ki szabadidős horgàszengedélyeket, ugyanis elèg nagy volt az összemosódàs a hivatalos halàszat és a szabadidős tevékenysèg között. Mivel a szabadidősök (pêche de loisir) nem töltenek ki adatlapot a kihajòzàskor, és nem jelentik le a kifogott mennyiséget, így nincs ràlàtàs a meglévő kvótàkra. Ezèrt àtmenetileg a szabadidős horgàszatot illegàlisnak (hivatalos nyelven szólva Pêche INN) minősítették.

Szóval tengeren csak hivatàsos horgàszengedéllyel lehet horgàszni, ès 12-22 tengeri mérföld közötti tàvolsàgban (partmenti vizekben és lagúnàkban a horgàszatot a 73-49-es, 1973 augusztus 2.-i, a tengerparti vizekről rendelkező törvény tiltja).

Szóval ha van tunéziai regisztràciós szàmmal rendelkező, 12 mérföldön túlra hajòzni képes bàrkàd + hivatalos horgàszengedélyed, akkor horgàszhatsz. Különben nem.

2018. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!