Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba mennyire "jó...

Egyiptomba mennyire "jó ötlet" utazni?

Figyelt kérdés

Néztem a konzul oldalát és elég elkeserítő a sok támadás, fegyveres merénylet ami ott történik...

Szerintetek van mitől félnem, vagy a sok turista mellett kevés az esély, hogy bármi történne velünk?



2018. máj. 14. 18:01
 1/6 anonim válasza:
20%
Arra, hogy sok turista van, ne alapozz, mert ugyanúgy kerülhetsz terrortámadásba. Viszont szerintem, ha jó helyre mész, akkor nem eshet bajod. Pl. nekem az egyik osztálytársam múlt héten Egyiptomban volt kb. 1 hétig és nem lett semmi baja. Azt mondta, nagyon jó volt.
2018. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha jó helyre mész, akkor nem eshet bajod"


Hát persze!

Csak az a baj, hogy ez majd csak utólag derül ki, hogy jó volt-e a hely?!

2018. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem a legbiztonságosabb hely, de az utóbbi időben nem volt súlyos terrorcselekmény.
2018. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
57%
Teljesen jó ötlet!menjél nyugodtan,érezd jól magad!
2018. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Ahogyan én emlékszem, 2-3 évente csak fölrobbantanak ott valamit. Vagy egy repülőgépet, vagy egy turistabuszt, ha mást nem sikerül, akkkor az all indclusive bár italválasztékát. De ha visszaolvasol a neten, te magad is fogod látni.

Ettől függetlenül jó eséllyel nem lesz bajod.

A helyedben amiatt aggódnék inkább, hogy mi a fenének indulsz neki az itteni 30 fokból az ottani 40-be? Szerinted EZ normális? Vagy eszedbe sem jutott, ugye?

2018. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű nem lesz bajod, de nem értem mi a jó abban hogy egész nap attól rettegsz mikor jön egy terrorista és lő fejen...
2018. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!