Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptom (Hurghada) internet?

Egyiptom (Hurghada) internet?

Figyelt kérdés
Egyiptomba azon belul is Hurghadaba es 5csiagos szallodaba utazunk a nyaron és az lenne a kerdesem foleg azoktol aki mar járt ilyen helyen hog van-e internet (wi-fi).Nyilvan nem az internezetesbol fog allni a nyaralasom de azert tudni szeretnem hogy van e?

2018. júl. 7. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen van a szállodákban, és ezt a szálloda mondja is.
2018. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen lesz net.
2018. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közös részeken van mindig. Recepció, étterem, bárok. Sokszor a szobákig is elmegy a jel, de ha nagy szállodába mentek, és a közös részektől messze esik a szobátok, lehet ott nem lesz.
2018. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, de általában külön fizetni kell érte, amit elvből elutasítok, mert ha az utolsó kis háromcsillagos szállodában is benne van a szoba árában a wifi, akkor egy ötcsillagosban se csinálják ezt a szarrágást. Én vettem egy mobilnet sticket és abba szoktam simkártyát venni, úgy netezek a laptopomon. Egyiptomban olcsóbb a mobilnet, mint nálunk a vezetékes, és a Vodafone-nak igen jó a lefedettsége, a Mobinil/Orange szintén egész jó, Hurghadában biztosan működni fog.
2018. júl. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!