Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha valaki volt már nyaralni...

Ha valaki volt már nyaralni Tunéziába, értékelné komiban?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy durrantás, én nem mennék még egyszer. A tengerpart szép, de semmi pluszt nem tud az olasz, spanyol vagy mondjuk francia tengerparthoz képest, sőt... Szép szállodák vannak, mint a világban mindenhol, arra figyeljetek hogy szigorúan csak 5*-ba szabad menni. Az jó esetben megfelel egy 4*-os európai szállásának. Az ország maga a szokásos arab koszfészek. Cserébe legalább relatív olcsó. Nem akarlak lebeszélni, de ha tengerpart kell, egy olasz vagy spanyol desztinációval jobban szerintem jártok. Talán még a göröggel is. Ez persze csak a személyes véleményem, nyilván van aki máshogy látja.
2018. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

huuu, nagyon regen voltam, van annak mar vagy 20 eve is

feherseggu fiatal europai csajkent nem mentem volna egyedul, de akkoriban volt egy hatalmas francia parom, aki Marokkoban szuletett, szoval vele sikerult elvegyulni


nyilvan az utolso elotti nap ettunk valami salatat es sikerult osszef*nom az utolso napot, de amugy nagyon elveztuk, szep videk, marmint amennyire szep tud lenni a sivatag


elmentunk buszkirandulasra, megneztuk a sivatagi napfelkeltet, medenceben ejjeli furdoztunk a kaprazatos millio csillagos egbolt alatt es megneztuk a Star Wars forgatasi helyszinet is, ja meg tevegeltunk.


De a legkalandosabb az volt, amikor a hatalmas tomegben setaltunk a piacon, egyszercsak az egyik arab arus megszolalt akcentus nelkul: 'szervusz vizibusz utazik a kalauz'

Leesett az allam, kiderult semmi mast nem tud magyarul csak ennyit, de a mai nepig nem ertem, honnan a fenebol tudta hogy magyar vagyok, amikor csak angolul hallhatott beszelni a parommal. Erdekes volt.

2018. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi egy hónap múlva megyünk de már nagyon várjuk .Más kultúra ,ez is vonzó benne ..nekem ismerőseim mind ódákat zengtek róla .Nem szabad Európához hasonlítani ..mi is pont azért megyünk ilyen helyre ,mert másra ,különlegesebbre vágyunk .
2018. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok.
2018. júl. 10. 10:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi is egy hónap mulva megyünk.
2018. júl. 10. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Ti hová mentek , melyik város ?
2018. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Marabout Sousse szállodába
2018. júl. 26. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Mikor utaztok ?

Mi is Sousse - ba megyünk majd ;).

2018. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2 hét mulva
2018. aug. 5. 12:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Szuper ... Gondolom már vàrjátok ! .. Már nálunk is zsongás van , mi 24,-én indulunk :))!
2018. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!