Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ki olyan buta ezután, hogy az...

Ki olyan buta ezután, hogy az Egyiptomot támogatja ott nyaralással?

Figyelt kérdés
A tiltott honlapokat "szándékosan vagy véletlenül" meglátogatókat egy év börtönnel sújthatják. Tehát ha az egyiptomi politikai vezetés úgy ítéli meg egy hírről, internetoldalról, hogy az számára nemkívánatos, a véletlenül odatévedőket is börtönnel fenyegeti?

2018. szept. 2. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom én nem netezni megyek Sarm es-Sejkbe idén sem.
2018. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én búvárkodni járok oda és zabálni, nem netezni.
2018. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nyaralás alatt sose, netezek. Van ezer program amivel eltudom magam foglalni. Amúgy meg. Akárhová mész nyaralni a nagy világban az adott ország szabályait, törvényeit el kell fogadnod.
2018. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyiptom a Fold egyik legfantasztikusabb orszaga, nagy barom aki ez miatt nem menne oda, en barmikor visszamennek es vissza is fogok menni fuggetlenul az ottani politokatol. Amugy ha nekik ez a lenyeg akkor nekik ez a lenyeg, sajat belugyuk nem erdekel en ott csak vendeg vagyok.
2018. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van, eszméletlenül hülyének kell lenni valakinek ahhoz, hogy elmenjen a "világ másik felére" netezni, mikor egy nyaralás alatt ezernyi más programja lehetne.
2018. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Már a Hofi is megmondta, hogy "a hülyékre itthon van szükség".


Amúgy már tavaly is láttam "WIFI MENTES" hotelt.

2018. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!