Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Gyógyszerek bőröndbe repülőgépen?

Kakaos.pampuska kérdése:

Gyógyszerek bőröndbe repülőgépen?

Figyelt kérdés
Hátfájásra szedek Tramadol gyógyszert, alvásra pedig neurolt. 28-án megyünk a férjemmel nyaralni, és nem tudom, h nem-e lenne baj, ha egy-egy táblát vinnék belőlük. Nem hiszem, hogy az orvosom angolul tudna nekem papírt adni, és ezen parázom, hogy vigyek vagy ne, mert igazából néha szedem csak, ha megfájdul a hátam, nem tudom, hogy gond-e lenne, ha a bőröndben lennének a gyógyszerek.

2018. szept. 25. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki tudja, hogy bőröndben tilos gyógyszereket szállítani. A poggyászvizsgáló gépek, már egy-egy tablettát is ki tudnak mutatni és akkor nem lennék a helyetekben.
2018. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem foglalkozik azzal a reptéren, hogy milyen gyógyszerek vannak nálad. Anyum mindig bepakolja a fél házipatikát, még csak rá sem kérdeznek, mi az.
2018. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

A kutyak nem mindent szagolnam ki. Bizonyos dolgokra vabnak kiképezve.

Kéziboggyászban is lehet bizonyos gyógyszereket szállitani. Egyeseket csak igazolással a dokitól. Tramadol nem tudom milyen, s hogy beengedik e oda amelyik orszagba mentek!

2018. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az utazó irodánál azt mondta a csaj, h vihetek, nem fognak érte szólni, viszont azt is mondta, h öngyújtót vihetek a kézipoggyászba, azt meg nem szabad xd szóval most eléggé összezavarodtam xD
2018. szept. 25. 20:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Melyik társaság, melyil országba mentek? Ha csak ott nem tiltják, nem tudom miért nem vihetnél
2018. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szlovákiából (Kartágótól) Zöld-foki szigetekre (Afrika)
2018. szept. 25. 20:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak mert ugye a tramadol ópiát, és hogy nem-e lenne gond, mert nem tudom mennyire tudná az orvosom angolul megírni az orvosi igazolványt és ezért agyalok ezen.. mert inkább nem vinném minthogy gond legyen belőle
2018. szept. 25. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

>> öngyújtót vihetek a kézipoggyászba, azt meg nem szabad

Honnan veszed, hogy nem szavad ? Az én zsbemben mindig van min. 2 darab, nájlon és még csak be sem sípol a gép.

2018. szept. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De hivatalosan nem szabad, úgy értettem
2018. szept. 26. 08:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul értetted. Ha fémből van (mint az az osztrák fajta), akkor ki kell vedd a zsebedből és ki kell tedd a tálcára.
2018. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!