Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba szeretnék utazni,...

Egyiptomba szeretnék utazni, mit kell tudjak leginkább a költségekről?

Figyelt kérdés
Pontosabban Kairó és körülbelül mennyi pénzt kell vigyek/nálam legyen? A szállás és a repjegyen kívül? Esetleg plusz költség a reptéren? Szálláson vagy ilyesmi. Köszönöm

2018. nov. 11. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Én több év kihagyás után idén voltam újra Egyiptomban. Eléggé európai árak lettek. Kérdeztem kinn dolgozó ismerősöket is, megnyugtattak, hogy nem engem vágnak át, tényleg nagyon felmentek az árak.

A reptéren vízumot kell venned, az 25 USD, ez legyen nálad. Kp legyen nálad, bár már elég sok helyen elfogadnak bankkártyát is.

2018. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 mikor voltál kint, melyik évhez képest lettek európai árak? 2015-16-os áraknál mennyivel drágább?
2018. nov. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015-ben voltam utoljára, már akkor sem volt olyan olcsó, mint előtte, de szerintem a látványos drágulás éppen az utóbbi néhány évben következett be. Az élelmiszerek ára nagyon felment - ezzel párhuzamosan az étkezés, továbbá a turizmushoz kapcsolódó szolgáltatások is (pl. taxi, kirándulások). A ruhafélék, ajándéktárgyak ára is legalább a duplája lett és már nem lehet úgy alkudozni, mint pár éve. Jó, ha 10-15 %-ot engednek. Másra nem nagyon volt rálátásom.
2018. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!