Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Afrika

A kérdés

Melyik a legérdekesebb afrikai ország?

Fekete Afrika, ne legyen fejlett tehát pl Namibia kiesik, ne legyen túl veszélyes tehát pl Dél Afrika kiesik és persze ne legyen polgárháború tehát pl Kongó kiesik.

jan. 11. 19:25  Privát üzenet  

A válaszok
Tanzánia

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 11. 19:43 Privát üzenet
Izé, most nézegetni akarod, filozofálni akarsz róla, vagy oda szeretnél utazni?

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 11. 21:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

szeretnek odautazni

# 3/9Időpont jan. 11. 21:46 Privát üzenet
Kenya

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 11. 23:19 Privát üzenet
Nigeria

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 12. 00:39 Privát üzenet
Szenegál

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 12. 05:09 Privát üzenet
Eddig 4 szub-szaharai országban voltam (Kenya, Uganda, Tanzánia és Ruanda), mindenhol azért 1 hétnél többet. Az hogy kinek mi az "érdekes" eléggé szubjektív, Kenya szerintem borzasztó, bár gazdaságilag elvileg az van a leginkább toppon. Uganda gyönyörű, de szegény, és a legtöbb oltás oda kell. Ruanda éppen csak hogy kezd magához térni a polgárháborúból, Tanzánia 5 csillagos hotelekből szuper, amúgy felejthető. Ezek közül nekem egyedül Uganda volt olyan, ahova visszamennék szívesen, ott bizonyos részek tényleg magukkal ragadtak. Nem tudom hogy mit szeretnél, nyaralni, vagy pedig egy picit a világnézetedet árnyalni, perspektívádat tágítani, előbbi esetén el kell felejteni Afrikát, utóbbi esetén megteszi bármelyik, más emberként fogsz hazajönni bárhova is mész, ezt garantálom.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 22. 21:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

utolso miert volt borzaszto Kenya? Jartam Etiopiaban az nekem nagyon bejott. ea termeszetesen a masodik opcio, nem nyaralas

# 8/9Időpont jan. 23. 06:05 Privát üzenet
Nekem Kenyában érződött a leginkább, ott vibrált a legjobban a levegőben az az évszázados nyomor, rabszolgaság és kizsákmányolás amiben ezek a szegény afrikaiak élnek, és ott érződött leginkább hogy mennyire semmi értéke az emberéletnek, és ott láttam leginkább az embereken, hogy ebbe bele is törődtek és gyakorlatilag ennek megfelelően tekintenek magukra.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 24. 15:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egyáltalán biztonságos afrikai ország?
Melyik ez az afrikai ország?
Voltál már afrikai országban? Ha igen, melyikben? Biztonságban érezted magad?
Afrika országai között akad-e olyan, ami hasonlóan fejlett, mint a Dél-afrikai Köztársaság?
A Dél-Afrikai Köztársaság milyen ország turizmus szempontjából?
Madagaszkár is olyan veszélyes afrikai ország, mint pl. Nigéria?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Afrika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!