Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik a legérdekesebb afrikai...

Melyik a legérdekesebb afrikai ország?

Figyelt kérdés
Fekete Afrika, ne legyen fejlett tehát pl Namibia kiesik, ne legyen túl veszélyes tehát pl Dél Afrika kiesik és persze ne legyen polgárháború tehát pl Kongó kiesik.
2019. jan. 11. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Tanzánia
2019. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Izé, most nézegetni akarod, filozofálni akarsz róla, vagy oda szeretnél utazni?
2019. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szeretnek odautazni
2019. jan. 11. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Kenya
2019. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nigeria
2019. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Szenegál
2019. jan. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Eddig 4 szub-szaharai országban voltam (Kenya, Uganda, Tanzánia és Ruanda), mindenhol azért 1 hétnél többet. Az hogy kinek mi az "érdekes" eléggé szubjektív, Kenya szerintem borzasztó, bár gazdaságilag elvileg az van a leginkább toppon. Uganda gyönyörű, de szegény, és a legtöbb oltás oda kell. Ruanda éppen csak hogy kezd magához térni a polgárháborúból, Tanzánia 5 csillagos hotelekből szuper, amúgy felejthető. Ezek közül nekem egyedül Uganda volt olyan, ahova visszamennék szívesen, ott bizonyos részek tényleg magukkal ragadtak. Nem tudom hogy mit szeretnél, nyaralni, vagy pedig egy picit a világnézetedet árnyalni, perspektívádat tágítani, előbbi esetén el kell felejteni Afrikát, utóbbi esetén megteszi bármelyik, más emberként fogsz hazajönni bárhova is mész, ezt garantálom.
2019. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso miert volt borzaszto Kenya? Jartam Etiopiaban az nekem nagyon bejott. ea termeszetesen a masodik opcio, nem nyaralas
2019. jan. 23. 06:05
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem Kenyában érződött a leginkább, ott vibrált a legjobban a levegőben az az évszázados nyomor, rabszolgaság és kizsákmányolás amiben ezek a szegény afrikaiak élnek, és ott érződött leginkább hogy mennyire semmi értéke az emberéletnek, és ott láttam leginkább az embereken, hogy ebbe bele is törődtek és gyakorlatilag ennek megfelelően tekintenek magukra.
2019. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Botswana
2019. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!