Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ár/érték arányban melyik most...

Ár/érték arányban melyik most legjobb utazási iroda egyiptomi utak vonatkozásában?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Én épp innen írok saját és saját szervezésben oldottam meg.

A repülőjegy 7000 Ft volt retőúrban, a szálloda (5 csillagos all inclusive ellátással) fejenként 6000 Ft naponta.

Ha majd mond az utazási irodás egy rohadt nagy számot ehelyett, gondolkodj, aztán somfordálj vissza hogy megkérdezd, hogyan tudnád ugyanazt iroda nélkül megcsinálni.

2019. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolom ez az Utazómajmos Eilat/Taba megoldás, de én inkább Hurghadába mennék.
2019. febr. 17. 16:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is csak azt tudom mondani, hogy nincs szükség utazási irodára. Ha szeretnéd, én szívesen segítek a szervezésben :)

2019. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Vérig sértettél, amikor ahoza a senkiházi megoldásaihoz hasonlítottad az utat, amit saját erőből bárki összehozhat.

Amőgy ha Hurghadába mennél és ilyen tájékozott vagy, egy repjegykeresőt és egy szállásfoglaló oldalt csak képes vagy saját erőből használni? Vagy a fészbukos haverod erre nem tanított meg?

2019. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
#4 Nem szégyen elimerni, ha vannak nálad okosabb emberek, bár a lekezelő stílusod alapján te ezt aligha fogod megtenni.
2019. febr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Mi Pozsonyból mentünk Marsa Alamba, a repülőjegyet utazási irodában vettük (charter jegy), a többit magunk intéztük.

Hurghada nem egy jó hely, annál jobb Sharm vagy Dahab, de nekem a déli rész, Marsa Alam környéke a kedvencem. Ez a rész drágább is, és színvonalasabb is, a tömeg is kisebb.

2019. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Ott milyen a part? Homokos vagy korallos?
2019. febr. 18. 23:21
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Milyen utazómajmos Eilat/Taba? Teljesen jó az amit az 1. válaszó írt. Olcsóbb mintha a szennyezett, zsúfolt, zajos Cairoba repülnél Budapestről és onnan hosszú autóúttal a Sinai félsziget valamelyik részébe mennél. Ráadásul biztonságosabb is az izraeli Eilatból menni át Egyiptomba, noha már volt ott 2 merénylet (2004-ben a hotel ellen, 2014-ben meg egy buszt robbantottak), dehát ezek az arab országokban elkerülhetetlenek sajnos. Tabából Dahabba pedig kb 1 óra az út taxival.
2019. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez:


[link]

2019. febr. 19. 00:12
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
#6 vagyok, délen szinte minden szállodának van korallzátonya. A szállodák a marsáknál épülnek, ahol megszakad a korallzátony és be lehet sétálni homokos aljzaton. Néhány helyen vannak mangrovék is.
2019. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!