Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba utaznak szüleim,...

Egyiptomba utaznak szüleim, konkrétan Hurghada az úticél. Mire érdemes odafigyelniük? Tippek?

Figyelt kérdés
Van esetleg tapasztalatotok amit megosztanátok? Mit érdemes vinni, amire esetleg nem gondolnánk, ilyesmi érdekelne?!

2019. márc. 9. 20:53
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
Utikritika.hu/egyiptom
2019. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne igyanak a vezetékes vízből, de a fogukat is csak szigorúan ásványvízzel mossák. Ne egyenek olyan zöldséget, gyümölcsöt amit nem lehet meghámozni. A megmosott gyümölcstől is szinte biztos egy kis gyomorrontás. Vigyenek egy kis házipálinkát és minden étkezés után öblögessenek és igyanak egy kortyot.
2019. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

"Tippek?"


Tippelem, hogy felváltva ülnek majd a wc-n.

2019. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aprópénzt borravalónak, de örülnek a helyiek a milka csokinak, egyéb edessegeknek is, a szállodai alkalmazottaknak gyakran nagy családjuk van, és nincsenek tulfizetve. Borravalobol nem kell túl sokat adni, 1-2 EUR naponta, és a legtokeletesebb kiszolgalasban lesz részuk.
2019. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4x voltam Egyiptomban,egyszer sem ültem a wc-n hasmenés miatt! Gyümölcsöt,zöldséget,mindent ettem,a városban ebédeltem,helyi étteremben,ott is volt saláta,mégsem lett bajom. Pálinka nem árt,borravaló takarítónak max 1 dollár vagy euró.Néha a bárosnak,pincérnek is!
2019. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor te egy mázlista vagy és bika gyomrod van. Én 2 szer voltam és mind a kétszer fél napot a WC - n ültünk a párommal. Rokonok még rosszabbul jártak, nekik orvoshoz is kellett menni.
2019. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háát,nem mondanám,hogy fa@za gyomrom van,de ott szerencsére mindig megúsztam! Ha érzik,hogy nem jó a hasuk,azonnal el kell kezdeni szedni az Antinált.Én ismim is kórházban kötött ki!
2019. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Ahogyan én látom, az emberiség nagyobb fele nem szarja össze magát attól sem, ha elküldik iküldetésbe évente többször 12 órányi repülőútra. Erre tessék, a gyekorikérdések válaszadóinak jelentős része összecsinálja magát egy egyiptomi 5 csillagos luxushotelben, miközben 3 évente összespórol annyit, hoyg egyszer kiutazzon.

Mi magyarok erro mondjuk, hogy a aparasztja. De sajnos nem tudom, angolul ezt hogyan mondják.

2019. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8! Az,hogy valaki összecsinálja magát vagy nem,az nem a repülőút hosszától függ! Igen,vannak olyan kaják,amit bárhol nem lehet megenni és ezt előre nem tudhatod,hogy hol kapod be! Vannak érzékenyebb gyomrúak és kevésbé azok! Van ahol a báros szándékosan kib @ szik veled a jégkockával,ha nem adtál baksist! Nem tudhatod mikor mi hozza ki belőled! De tény,ha más a klima,bizony megterheli a szervezetet és nem mki egyformán reagál rá! Az,hogy 3 év alatt spórol valaki össze egy nyaralást,az miért baj ? Nem mki sz @ rja a pénzt és bizony rengeteg a minimálbéres,de ne legyen már az bűne,ha elakar menni pár évente nyaralni! Nem magamról beszélek ne aggódj,mert tavaly 4x voltam,az éven mindjárt jön a második és nem önellátós,buszos útra megyek elhiheted! Az,hogy most elkap e a hasmars vagy nem,egyelőre rejtély..
2019. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!