Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyi költőpénzt vigyek...

Mennyi költőpénzt vigyek Egyiptomba egy hétre?

Figyelt kérdés

Sharm el sheikhbe megyünk 1 hétre egy hónap múlva.

All inclusive ellással foglaltuk a szállásunkat.


Nem tudom milyen fakultatív programok vannak, de luxorba, kairoba nem fogunk menni..

De érdekel Quad túra, tevegelés, hajókirándulás, búvárkodás, kirándulás üvegfenekű hajóval.. ilyesmi


2019. márc. 20. 13:30
 1/9 A kérdező kommentje:
+ ajándékok a családnak.
2019. márc. 20. 13:30
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
83%

Az ilyen quad tura meg tevegelés kb 50€/fő korul mozog.

Azon kivül ha ajandekot akarsz venni a varosban tele van minden gagyissal,amiert en oszinten egy fillert nem adnek ki......hogy ilyen made in china papiruszt meg tarsait vegyek!

2019. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én nő vagyok és szerintem Egyiptomban sok mindent jól lehet vásárolni. Jó minőségűek a pamutáruk (pólók, törölközők), szépek az ékszerek. Lehet találni jó bőrtáskákat is. Lehet találni szép dísztárgyakat, persze keresni kell a sok gagyi között.


Az árak nagyon felmentek az utóbbi években, nagyjából hazai árszínvonalra kell számítani. Szóval vigyél bőven Eurót, azt mindenhol elfogadják. Jobb üzletekben lehet bankkártyával is fizetni.

2019. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

100.000ft körül elég lehet?


Ruhákat nem hiszem, hogy nagyon vásárolgatni fogok. Inkább a programokra helyezem a hangsúlyt. :D

2019. márc. 21. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Mindened meglesz barátom. Kaja, pia, habzsidőzsi.

Erre te azt gondolod, van a luxushoteleden kívül is valami értelmes. Igazad van, sok millió olyan ember van, aki náladnál is ostobább és befizet a sivatagi túrára.

Ha rám hallgatsz, elhiszed azt, hogy a tengeren kívól az égvilágon semmi de semmi nincs ott, amiért neked ki kellene tenned a lábadat.

A te bajod, ha elkrsz annyi pénzt a szemétre, amennyiből egy szegény ember hónapogig élne.

Amikor majd ülsz a büdos teve nyergében, vagy köpöd a quadon a homokot, kérlek jusson ez eszedbe.

2019. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
24%

5-ös! Tudod, aki irigy, hamar megöregszik :( Annyira tipikus magyar mentalitás... ha nekem nem szar, ott dögöljön meg a másik is.

Szánalmas vagy! :D

2019. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
ha nekem szar*
2019. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hadd vegyem védelmembe az 5-öst. Négyszer voltam Egyiptomban, ebből mind a négyszer több napig Kairóban, kétszer lementem Luxorba, Asszuánba, jártam Alexandriában, Abu Szimbelben, szóval mondjuk, hogy nem az irigykedő csóró kategória vagyok. De abban igaza van, hogy ez az "utazunk Egyiptomba megnézni a luxusszállodát belülről" tipikusan a hülyeségre pénzt szóró, instagramon villogó kamuemberek sportja. Luxor nem érdekli, Kairó nem érdekli, múzeumot akkor se akar látni, ha véletlenül elmegy fölötte a repülő, emiatt tényleg fölösleges Egyiptomba menni, ezt megkapná Európán belül is. Kicsit unalmas már, hogy az Egyiptomot említő kérdések 90%-a Hurghada meg Sarm es-Sejk, a Magyarországról szóló kérdések sem csak Tatabányáról meg Dunaújvárosról szólnak.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, bankautomaták kint is vannak, szóval ne stresszelj, ha előre nem tudod megtippelni, mennyi pénz kell.

2019. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is 4x voltam,egy hónapja jöttem haza,30fokban 2 hétig napoztam,amit itthon,Europán belül nem tudtam volna megtenni! Tehát nem csak a múzeumok,piramisok miatt mehet oda az ember! Kiszámítható az időjárás és gyönyörű élővilág van a vizben! A qvad túrán nem nyeli senki a homokot,kendővel úgy betekerik a fejedet,hogy csak a napszemcsi látszik ki! Egyébként meg arról nem tehet senki,hogy a másik még a Balcsira sem jut el! Érdekes lenne,ha emiatt nem utazna senki sehová! 30 euro /fő a safari,30 az üvegfenekű hajó és a városnéző túra is,de 3-4 dollárért a taxi elvisz bárhová! Farsha caffét ne hagyjátok ki,gyönyörű hely. Automatából csak fontot tudsz levenni! Jó utat,jó nyaralást!
2019. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!