Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkó melyik reszet ajanlana...

Marokkó melyik reszet ajanlanatok 4-5 napra?

Figyelt kérdés

A opcio: Marrakesh -Ourzazate - Ait Benhaddou - Merzouga


B: Fes - Casablanca -Atlasz


C: Tengerpart Agadir es Essaouria


2019. ápr. 21. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Az első 4-5 napra rohadt sok, Merzouga a világ vége, rengeteget lennétek úton.


A második már jobb ötlet, bár személy szerint Fezt én utáltam, rengeteg volt a macera, meg is támadtak az utcán etcetera. Viszont Casablanca nyugis meg jó, de max 2 napig van tartalom.


A harmadik nem rossz csak akkor olyan mintha nem Marokkóban lennél, ezek inkább ilyen tizenkettő egy tucat üdülővárosok. Ennyi időre inkább azt javasolnám, hogy Marrakesh, egy medinán kívüli szállással, illetve 2 napos szervezett út az Atlaszba. Gyönyörű berber falvas részek vannak, kirándulni lehet jókat, Marrakeshben az óvárost viszont csak nappal ajánlom. Voltam elég gáz helyeken fekete Afrikában meg Indiában, de Marrakesh még így is meg tudott lepni néha.

2019. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
áprilistól októberig kérlek hanyagold a kérdésedet.
2019. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!