Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Járt valaki Queenslandben?

Járt valaki Queenslandben?

Figyelt kérdés
Cairns és Hamilton-island (ill. Arlie beach érdekelne főképp). Október közepe-vége még bírhatóan "medúzátlan"? Minden tapasztalat érdekel, évszaktól függetlenül (pl. árak)!

#Ausztrália #Queensland #Cairns #whitsundays #whitehaven
2019. aug. 8. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltunk. 2018 júniustól augusztusig. Nem volt jó, főleg a vége, de vissza nem téríthetően oldottuk meg sajnos. Egy ismerős most írt vissza, aki egy évig volt kint dolgozni hivatásos búvárként, buvároktatóként, hogy nincs annyi medúza, mint pl. nyáron. Szerinte is rossz arra a közlekedés, az emberek hozzáállása, az árak... Én speciel nem ajánlom turista szempontból. Ő munoa szempontjából igen. Kint amit megkeresel, itthon 3x annyit ér, vígan élhet belőle, aki melózni megy ki.
2019. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jártam. Cairnsben nem fogsz úszni, ha csak nem szereted a krokikat :)
2019. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Brisbane, Gold Coast 2014-ben.

Nem rossz, de szerintem vannak olyan helyek ahol 1000x jobban lehet úszni, és olcsóbb is nem is kicsivel.

2020. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!