Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Auckland vagy Melbourne az...

Auckland vagy Melbourne az érdekesebb egy 3 hetes hosszúhétvégére?

Figyelt kérdés

Sziasztok üdvözlök mindenkit.

Az élet úgy adta ,hogy lehetőségem lesz megnézni egy nagyontávolkeleti országot.

Ezekből rögtön kiszűrtem a levét, ami nem érdekelt rá sem bagóztam.


Maradt Auckland és a falvak körülötte, és Melbourne .


Melyik az érdekesebb?

Nem azért nem megyek mindkettőbe mert nem tehetném meg, nem erről van szó, csak úgymond ha túl sok élmény összzekeveredik lesz az egészből egy massza, jön hogy az ember magát fölakassza.

Válaszokat előre is köszönöm,


Árpád


2020. máj. 1. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

"Három hetes hosszúhétvége" :D Ezt biztos így akartad fogalmazni?


Azt senki nem fogja tudni megmondani, hogy neked mi az érdekesebb, de három hét alatt akár mindkét helyre el lehet menni, sőt, csomó más helyre is. Én három hét alatt három amerikai állam négy nagyvárosát jártam be pár éve.

2020. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltál egyáltalán ezekben a városokban?
2020. máj. 1. 18:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Melbourne
2020. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjatok érveket is, mert egy ovodás is rávágja, legfeljebb nem jön be neki.
2020. máj. 2. 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Örülök, hogy egy óvodáshoz hasonlítasz, de ha nem vagy képes egy kérdést normálisan megfogalmazni és én válaszolok rá, akkor ne te kötözködj...
2020. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam Melbourne a befutó, a frissessége és az élhetősége mellett a kreatív vibe és az itt – ott fellelhető európai hangulata miatt igazán otthonosan éreztem magam benne. Az építészete, a csipkézett viktoriánus kis házacskák teljesen lenyűgöztek.


Az ausztrálok szerint is Melbourne a legeurópaibb város Ausztráliában. Hipszter cool faktor, Királyi Botanikus Kert, graffiti art, óceánpart és alig egy órányi autóútra hatalmas hófehér kakaduktól hangos vad erdők. A belvárosban mindenhol van ingyenes és jól működő wifi, a városközpontban ingyenes a villamos és ottlétemkor (október második fele) minden nap mind a négy évszak időjárása előfordult.

2020. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3 és #5 vagyok

A legeurópaibb ausztrál város elvarázsolt villamosaival, kiszámíthatatlan időjárásával, pezsgő kulturális életével és romkocsmaszerű bárjaival. Melbourne-t nem véletlen tartják a legeurópaibb városnak Ausztráliában. Sűrű villamoshálózat szövi át, amitől a hangulat tényleg egészen olyan, mintha az öreg kontinensen lennénk. Az időjárás sem tipikus ausztrál, nagyon szeszélyes. A nyár közepén érkeztem, mégis megesett, hogy reggel nyolc fok volt, délben meg már 25-30, majd este jött egy elképesztő vihar. A helyiek azt mondják, egy nap alatt négy évszakot is meg lehet élni, a komfortérzet kulcsa a réteges öltözködés. Melbourne szerelem első látásra. Az emberek bicikliznek, kabátot hordanak, és isteni kávékat isznak. Ha valaha mégis arra a döntésre jutnék, hogy átteszem a székhelyem a világ másik felére, akkor egyelőre Melbourne a befutó.

2020. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lányom, látom tudsz normálisan is írni. Csak így tovább, papa szeret téged :3
2020. máj. 2. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te elmebeteg vagy...?
2020. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán. (Még Magyarországon élek, pedig volt lehetőségem többször is lelépni. )
2020. máj. 2. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!