Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mik a hiányszakmák Ausztráliáb...

Mik a hiányszakmák Ausztráliában és mik a feltételei egy víziumnak? Hogyan lehet letelepedni?

Figyelt kérdés

Hogyha oda szeretnék egy diploma után költözni hogy elvégezzek egy másik egyetemet mik a teendők?

( végleg ott szeretnék letelepedni munkák miatt is).


Lehetőleg olyanok válaszát várom aikik ott élnek vagy jártasak ezzel kapcsolatban,hasznomra lennének azok is hogyha esetleg belinkelnétek pár oldalt vagy videót.


Nagyon köszönöm :)


17/L



2023. jan. 25. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg biosz-kémia szakon vagyok és ilyen téren is szeretnék tovább menni,diplomázni majd dolgozni. (Több diplomán is gondolkodtam)

Mik az ehez kapcsolódó hiányszakmák pontosan?

2023. jan. 25. 13:44
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
65%
Minden fent van a neten ezzel kapcsolatban...ha az sem megy hogy kikeresd...hát akkor van egy rossz hírem
2023. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2 válaszoló!

Kerestem már sok oldalt is és néztem videókat de egyik sem volt számomra kielégítő mert nem tartalmazott minden olyat amire tudni szeretném a választ. :)

2023. jan. 25. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"egy diploma után"

Minek neked magyarországi diploma, ha úgyse itt akarsz majd élni? Menj eleve oda és ott szerezz diplomát - addig meg örülj neki, hogy középiskolásként az állam pénzén tanulhatsz...

2023. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a hiányszakmák folyton változnak, évente akár. Mire ki tanulod már nem is kell. Valóban kar magyar diploma, főleg ha honsitani kell. Ha akarsz már

Most gyere ide tanulni és hidd el, minden fent van a neten.

2023. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2023. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!