Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mik Ausztráliában a hiányszakmák?

Mik Ausztráliában a hiányszakmák?

Figyelt kérdés
írjatok kint élő magyarok!!! :)
2010. okt. 18. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na erre én is kíváncsi vagyok!

Amúgy azt hallottam ,hogy állítólag ott kevés az ember és szükség van a munkaerőre ezért nem is olyan nehéz oda kijutni.Igaz ez?Valaki esetleg rendelkezik valami tapasztalattal?

2010. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
USA, Ausztrália, Japán ahova a világon a legnehezebb kijutni jogtisztán
2010. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)

am én ilyen kétkezű hiánymunkákról hallottam kőműves meg ilyenek.

am sztem ki lehet simán jutni ha valakinek van normális állása és pénze :)

2010. okt. 18. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ausztráliába sokkal könnyebb kijutni mint az Usa ba!

Itt olvasgass:

[link]


Nagyon jó oldal....Minden leir ausztráliáról meg a bevándorlásról stb....

2010. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Berók Zoltán egy nagyon jó tipp. Fel is pontoztalak.

Ime a bevánorlási pontrendszer, ez sokat elárul a hiányszakmákról :)

[link]

2010. okt. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
bocsánat... rosszul írtam Bertók
2010. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőtöknek nagyon nagyon köszi ezzel rengeteget segítettetek nekem!

köszönöm.

2010. okt. 19. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Már lassan két és fél éve vagyok kint, Brisbane-ban lakom. A bevándorlási pontrendszer csak egy iránymutató, igazából jóformán bármilyen szakmával ki lehet jutni ide, ugyanis rengetek kínai vendégmunkás szeretne áttelepülni, de az aussie-k ezt nem nagyon szeretnék, a magyarokat viszont nagyon szívesen látják, inkább európaiakat vesznek fel lehetőség szerint egy-egy munkahelyre a kínaiak helyett. Én szobafestőként jöttem ide 20 évesen, jóformán gyakorlat nélkül, annyi pénzzel, hogy 1hónapig kitartson, de nem volt rá szükség, 1 hét alatt találtam munkát egy építőipari cégnél, fél évet töltöttem ott, mára saját vállalkozásom van, magamnak dolgozom, szerencsére van munka bőven, rengeteg az építkezés, illetve gondolkodom még valamiféle kereskedelmi vállalkozás beindításán is, elsősorban a szakmámhoz kapcsolódó pl. festékbolt. Egy szó mint száz, érdemes ide kijönni és nem olyan nehéz, mint elsőre látszik. Itt egy új élet vár!
2010. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Helló,

Én nem igazán a témához szeretnék hozzá szólni, hanem a Brisbane-i szobafestővel venném fel a kapcsolatot. Nagyon tetszett a vállalkozói szellemed és pozitív hozzá állásod. Befektetőket, értékesítőket keresek magas minőségű, Swarovski kristállyal díszített divatáru ausztráliai terjesztéséhez.Tudom, ez nem festék bolt, de talán érdekel vagy ismersz olyanokat akiket érdekelne a téma.

2011. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!