Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában élő magyarok!...

Shameka kérdése:

Ausztráliában élő magyarok! Megérte kiköltözni? Jobb-e ott, és ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés

Fél éve gondolkozunk azon, hogy megpróbálunk kiköltözni Ausztráliába, mert nagyon sok jót mondanak róla.

Hihetetlen, hogy mi folyik itt manapság Magyarországon...


2011. júl. 20. 15:23
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
90%

Csak úgy politika mentesen. Két gyermek édesanyja vagyok. Tökéletesen beszélek németül, agrár végzettségem van és 4 éve vagyok állástalan. Az anyaságom a munkámba került. Gyed-ről úgy kivágtak, hogy csak pislogtam. Se munkám, se jövedelmem, és a munka törvénykönyve eleve úgy van megalkotva, hogy ne tudjon egy nő dolgozni, de ezzel az új agymenéssel már végképp el leszünk törölve a munka térképéről. Szóval eldöntöttem, hogy elmegyek innen, mert nem ilyen jövőt képzeltem el a családomnak. Vért izzadok az iskolai vásárlásokkal, a napközivel, a kinőtt ruhákkal és éppen csak minden másnap eszem, akkor is csak azt, amit a gyerekek meghagynak. Olyan rémisztően sovány vagyok, hogy most már azért nem vennének fel, mert nem hinnék el, hogy nem vagyok beteg.

Én mindenkit arra bátorítok, hogy ha teheti, menjen. Dolgozni ott is kell, SŐT! De itt már azzal is csesztet az állam, hogy elveszi tőlem a kislányaimat, ha nem változtatok az életkörülményeinken. ÉS AZT NEM ENGEDEM!!!!

Halálra ítélték az édesanyámat az új gyógyszer hülyeségeikkel is. Feladtam. Élni akarok, és boldogulni!!!

2011. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Pillanatnyilag hol élsz?

Sok szerencsét kívánok a munkaszerzéshez!

2011. aug. 13. 12:59
 23/31 anonim válasza:
Az utolsó elég elkeserítő, az agrár végzettség fogalmam nincs hogy mit takar, műszakis vagyok. De a némettel korrepetálás?tolmácsolás, ügyfélszogálatis melók? Jobb mint a semmi.
2011. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
83%
Haha azon a hozzászóláson összeszartam magam hogy az-e problémája akérdezőnek hogy itt dolgozni kell. Hát te jó nagy barom vagy már ne haragudj, 1 máshol is dolgozni kell nem csak ebben a tetű országban csakhogy msáhol ennyit dolgozol mint itt és kétszer többet keresel, 2 az hogy a szüleim éhbérért gürcölik ki a belüket, alig bírnak eltartani engem meg az egyetemista nővéremet. Igazán k*rva jó, nem igaz? 3 szíveseben pucolok wc-t Amerikában mint hogy a rohadt túlszaporodó cigány parasztoknak adják az adómat mert ezek arra sem képesek hogy valami kezdejnek ezekkel a büdös kreolokkal, és hidjétek el hogy én nem vagyok rasszista csak amikor már az ötödik barátomat rabolják ki, és a nővéremet kóstolgatják akkor köszönöm szépen de nekem ennyi elég is volt belőlük. Tehát kérlek nekem ne pattogjon itt senki hogy milyen jó Magyarország mert ez egy retek, aki tud az menjen el innen mert itt csak a pusztulat van, semmi több... Köszöntem.
2011. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
higyjétek*
2011. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 5tr4ng3 válasza:
83%

Tényleg nagyon jó hely Magyarország.

Most reggel mondták be a hírekben, hogy a kormány úgy határozott, hogy a mentőket nem kell 10 évesen lecserélni, mert 13 évig lehet azt még használni.

Tegnapelőtt pedig jött a hír, hogy az állam 97 darab új Skoda Superb-et vásárolt a "régi" Audik helyett, mert azok már sokszor lerobbantak(!!!!!!!!!)

97 darab autót, aminek darabja 12 millióba került és még így is 4 millával voltak olcsóbbak mint az új Audik.

(Tehát spóroltak!)

Egy vadonatúj 2 literes dízel Skoda Superb ára 7 millió forint szuper felszereltséggel.

De nekik az nem jó. Kell még egy 5-öst rátenni és megvenni a 3,6-os hathengeres, benzines, full extrás 260 lóerős verziót.

Megjegyzem, hogy ha bemegyek a Skodához és azt mondom kérek 97 új autót akkor a 7 millás kocsik árából is kapok MINIMUM 1,5 millió kedvezményt, a 12-ből pedig legalább 2 misit és akkor engem nem úgy hívnak, hogy magyar állam.

A mentő meg majd lerohad, valaki meghal. Nem baj.

Ez Magyarország. Undorító.


Bocsánatot kérek az offért!

2011. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%

ma 08:54

Magyarországon élsz ugye?? Mivel ott élsz ,ott éled,tapasztalod át ezeket a dolgokat.

Én nem ott élek,de mégis amikor leírtad amit írtál azt mondtam magamban,hogy akár Angliáról is beszélhetnél.Itt is pontosan ezek mennek.Én ebben élek,én ezeket a híreket hallom.

Van aki írta hogy inkább takarítana wc-t Amerikában,mert ott legalább nem kell a cigányokat pénzelni..Na igen..Sem Amerikában sem Angliában nem kell a cigányokat pénzelni.Itt kint a fekákat kell akik egy az egyben olyanok mint cigányok.Lopnak,csalnak,szaporodnak mint a nyulak,és pontosan tudják mik a jogaik..Sőt itt vannak még a pakik is akik szintén invázió szerűen telepednek az országokba,és minden segélyt amit létezik már fel is veszik..Tudtátok,hogy Amerikában és Angliában is annyira majréznak a diszkrimináció miatt,hogy egy feka vagy paki szinte azonnal kap lakást??Nehogy már hajléktalanok legyenek, vagy ne adj isten a drága albérletet keljen fizetnie.Tudtátok hogy Angliában és Amerikában is KÖTELEZŐEN fel kell venni egy feketét is??

Nem azt mondom,hogy külföldön nem lehet boldogulni..De lehet.Ha valaki jól keres,ha tud spórolni akkor szépen meg lehet élni.-De kint is vannak olyan problémák amik otthon..Csak hát ezt az aki nem kint él nem éli át-.

Na megyek TV díjat fizetni,(nem kábel ,csak Tv használati díj )mert ugye ha nem fizetem akkor 1000 font pénzbírság,és priusz jár érte vagyis bűnügyi nyilvántartásba vesznek..(nem semmi mi?)

2011. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na Angliát is hagyjuk szerintem, mert igaz, hogy engem sosem vonzott és nem éppen csak az időjárás miatt, de mielőtt kirobbant ez a mizéria már tudtam, hogy Angliát hamarosan tönkre vágja a sok bevándorló. Oda is be engednek mindent csak az értelmeset nem... Azt is tudjuk, hogy a fekák okoznak ott problémát, és azt is hogy milyen könnyen kapnak ők ott alanyi jogon segélyeket. A párom Ausztriában dolgozik fél éve, esze ágába sincsen haza jönni(ahogy tehetem megyek én is) mert persze ott is gürizik nagyon sokat mégis sokkal jobban keres mint itthon, ott sem kolbászból van a kerítés mindenhol vannak negatívumok, de mégis azért na! És élnek rokonaim Kanadában na azt meg sem említem....
2011. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

en itt elek. ha akarsz dolgozni akkor tudsz... es egyaltalan nem olyan draga a megelhetes a fizeteshez kepest. az elso egy evemben nem dolgoztam csak a ferjem o is egy kerti kisgep szervizben mint szerelo...tehat semmi extra es ketten 1 fizubol, alberletben tokeletesen kijottunk. nem nagylabon, de nem is kellett eheznunk, sot vettunk egy autot is, igaz nem uj es nem bmw, de a celnak tokeletesen megfelel.. en csaladoknal takaritok... es nem nez le senki hogy en csak takarirovagyok...

Ja es nem ugy jottunk ki hogy milliok voltak a zsebunkben. Nem mennek haza... sokkal nyudodtabb minden... nem politizalnak az emberek, nincsenek megkeseredve. csak ajanlani tudom.

2011. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy csináltam hogy kimentem egy évre Németországba..

Dolgoztam éjjel nappal nem költöttem semmire, minden eurot hazahoztam Mo-ra így tudtam venni egy szerény lakást!


De azt az egy évet senkinek nem kívánom!! :/ Utolsó emberek voltunk mindenhol.. ott mi számítottunk cigánynak.. :S

2011. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!