Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában szeretnék...

Ausztráliában szeretnék dolgozni, jelenleg a katona vagyok, angol középfok, és egy földmunkagép kezelői tanfolyamot végeztem. Milyen tanfolyamot érdemes még előtte elvégeznem, hogy hamar és egy jó munkát találjak ott?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
-a
2011. szept. 28. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Legjobb ha raksz félre pénzt, kimész, és ott végzel el valami sulit. Mellette melózni is lehet, bár csak heti 20 órát ha jól tudom, és ezt nem lépheted túl, mert kiutasítanak. Ezért legyen félretett pénzed.

A kinti sulival pedig sokkal többre mész. De ha hivatásos katona vagy talán rendőrnek is tudsz jelentkezni, bár ennek utána kell nézz.

2011. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ausztráliában szigorúan pontrendszer alapján történik a bevándorlás! Pontot ér az a szakma vagy diploma ami szerepel a hiányszakmák és a kritikus hiányszakmák listáján! (Ha ezek közül egyiken sem szerepel, akkor nincs bevándorlás sem!) Emellett pontot ér a nyelvtudás, szakmai tapasztalat, életkor, illetve van-e rokonod kinn vagy sem.

Ha kinn végzel egy egyetemet vagy ott szerzel szakmát, akkor több esélyed van a bevándorlásra! Az ausztrál rendszer a legösszetettebb és legnehezebben teljesíthető bevándorlási rendszer!



Itt nézz utána: [link]

2011. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
siman
2011. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!