Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliát melyik várossal...

Ausztráliát melyik várossal kezdenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az hogy nagyon tetszik ausztrália és szeretnék majd kiköltözni oda csak még nem tudom hova.

Keleti part azonbelül Sydney Brisbane tetszik nagyon mást nem tudok most mondani.

Amiben segítséget kérnék az az hogy ha eljutok oda akkor melyik város az ami a legjobb lenne kiköltözés céljából?

Szóval csak egy városnevet kérek :)

Köszönöm.


2011. okt. 7. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
74%
Ahol leszáll a repülő, vagy kiköt a hajó, ha azzal mész.
2011. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

Szeretem azokat akik veszik a fáradságot és éjfélkor van rá idejük hogy hü..lyeséget irjon.

Jó hogy elmondtam hogy 1 városnevet kérek ezért szeretem a magyarokat. Ha hatalomra jutnék a felét kiselejtezném kb na akkor lehetne egy erős magyarország.

Na ezek után szidjátok a politikusokat a hiba bennetek van.

Verébsz.rból nemlesz vérontás.

Mennyire igaz.

Szóval egy ausztrál város nevét kérem ami a legélhetöbb.

Remélem van olyan is aki tud értelmesen válaszolni.

Köszönöm.

2011. okt. 7. 23:24
 3/66 anonim ***** válasza:
77%

Sydney.

és:

Szia!!

Menj, menj, mielőbb! Egy kis humorra így reagálni, nem semmi. Rossz lehet neked. Elleszünk mi itt Pista bával, élhetőbb lesz az ország.

2011. okt. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem Perth :)
2011. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, annyival szeretném kiegészíteni a hsz-emet, hogy a párom ausztrál, és ő is Perth-et szereti a legjobban :)
2011. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ milyen városokat szeretsz. Ha szereted a nagyvárosi nyüzsgést és az éjszakai életet, akkor valamelyik nagyobb város, Sidney, Perth vagy Melbourne.


Kicsit más jellegű, de nagyon érdekes a főváros, Canberra, mely egy álmos kisváros (bár magyar viszonylatban nagynak számít) kormányhivatalokkal, és túlméretezett közterekkel. Rossz nyelvek szerint "pár külváros belváros nélkül", vagy "utópia a bozótban". Az újságokban piszlicsáré helyi hírek keverednek egy főváros életének elemeivel.


Aztán van egy sajátos hangulata Alice Springsnek is. Na ez már tényleg kisváros (27000 lakos) , olyan igazi sivatagi "porfészek" némi western fílinggel. Én személy szerint ezt választanám, de hát ízlések és pofonok.

2011. okt. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
A legujabb statisztika szerin. "In Australia, Melbourne is the most liveable city"
2011. okt. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Sydney all the way ;)
2011. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

00:51-es megyek minél hamarabb.

Néha elbizonytalanodok hogy ilyenekkel kell egy országban élnem.

De ha neked ez tetszik hogy nembír értelmesen vâlaszolni egy kérdésre akkor tessék. De ha ő tesz fel kérdést ne számítson másra.

Szánalmas.

A többieknek köszönöm hogy válaszoltak.

Tartják bennem a lelket hogy itt vannak rendesek is.

Köszönöm nekik.

Hát jobban utánanézek még ezeknek a városoknak , amugy valaki mondta hogy melbourne a legélhetőbb.

Én a 2011-es mercer listát nézem , ők ezt világ szinten mérik a legélhetőbb városokat sok kritériummal és náluk auckland a legélhetőbb óceániában ausztráliában pedig sydney.

Erről jut eszembe aucklandről tudtok valamit?

Lehetne jobb mint valamelyik ausztrál városnál.

Köszönöm annak aki továbbra is segít és nem hátráltat.



Szebb jövőt Magyarország , ennél csak szebb lehet...

2011. okt. 8. 11:36
 10/66 anonim ***** válasza:
62%

" Sydney.

és:

Szia!!

Menj, menj, mielőbb! Egy kis humorra így reagálni, nem semmi. Rossz lehet neked. Elleszünk mi itt Pista bával, élhetőbb lesz az ország."



Teljesen egyet ertek veled,egy kis poenra igy tamadni...ez komoly defektusokra utal.A legelso kommentezo is csak arra utalt,hogy ha mar ennyire vilagot akarsz latni akkor szinte mindegy merre mesz.Ha pedig megelhetes szinten keresed akkor nem mindig mervado a statisztika.Volt szerencsen nekem is bejarni egy-ket helyet nem csak turista szinten es sokszor volt,hogy egy kisebb varosban jobb munkalehetossegek voltak mint a nagyobbakban.A kerdezonek meg ajanlanam ,hogy irjon az egeszseg rovatba is, Miert vagyok idegbeteg egy kis humortol? kerdessel.Raadasul nem is bunko beszolas volt, hanem csak egy egyszeru megjegyzes.

2011. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!