Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Szeretitek Ausztráliát? Ha...

Szeretitek Ausztráliát? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
(Én személy szerint imádom, nekem az egyik best, hanem a best) :D
2011. dec. 16. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mert végtelen. Mert nem túlzsúfolt (pontosabban, mert vannak ritkán lakott területei is). Mert olyan a társadalmi berendezkedése, amilyen. Mert olyanok az emberek, amilyenek. Mert meleg. Mert van munka. Mert nincs egymás piszkálása. Mert.............. sok indok van.

2011. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Melyik táján jártál már?Mennyi időt töltöttél ott?
2011. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezekért imádom én is, meg gyönyörű nem utolsó sorban. Utolsó válaszoló: sajnos még nem volt szerencsém ott járni, de nagyon nagy vágyam egyszer. :D
2011. dec. 17. 09:36
 4/14 anonim válasza:
100%
Szeretem, személyes célom, hogy Melbourne-ben éljek.
2011. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megértelek... :))
2011. dec. 18. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

én éltem kint fél évet, elég sok negatív tapasztalatom van....

kisvárosban laktam Brisbane-től 400 km-re, az ottani ausztrálok buták, tuskók, műveletlenek, lenézik a külföldieket, másodrendű bevándorlónak tartanak, arrogánsak, és igénytelenek

legtöbbjük max az általános sulit végezte el, mivel a nagyvárosokat kivéve nem nagyon van közoktatás, pláne közép vagy felsőfokú, szakképzés se nagyon van, ezért a legtöbb olyan melót amihez szaktudás kell bevándorlók végzik, elsősorban ázsiaiak, a helyi tuskók meg marhát tartanak a farmjukon, vagy kamiont vezetnek

borzalmas, érthetetlen akcentusban beszélnek, nem érdekli semmi őket csak sör legyen meg az az idióta ausztrál foci a tv-ben...

valószínű a nagyvárosokban, mint Melbourne, ott más az élet, kulturáltabbak, műveltebbek, hasonló mint egy európai nagyváros

én mindenesetre nem vágyok vissza....

2011. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6.
2011. dec. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Bocsánat, véletlenül elküldtem.

6. válaszoló:

Attól, hogy fél évet itt töltöttél, még nem ismerted meg az ottani életet, a lehetőségeket. Az, hogy fél év után visszamentél, az - számomra - azt jelenti, hogy nem tudtál beilleszkedni, vagy nem voltál legálisan itt.

Megjegyzem, szerintem te Magyarországot sem ismered, pedig éveket töltöttél ott (pl. tudod, hol van Karakószörcsök vagy Bálványos?) - hogy ismerhetnél meg egy sokkal, de sokkal nagyobb országot fél év alatt????

2011. dec. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

az utolsónak:

100%-ig igazad van, de mégis több tapasztalatom van mint mondjuk neked és még 7 millió másik magyarnak valaha is lesz Ausztráliáról... ettől függetlenül tisztában vagyok vele hogy ez csak egy kis része annak az országnak, nem is állítottam hogy mindenhol ilyen Ausztráliában, vagy hogy minden ausztrál ilyen, csak szimplán elmondtam a véleményem, a tapasztalataim

hogy nem tudtam beilleszkedni? lehet... bár dolgoztam már több helyen a világban, sehol sem volt problémám, és a leírtak ellenére Ausztráliában is boldogultam, meg voltak elégedve a munkámmal, nem volt komoly gondom

az ok amiért nem tudtam visszamenni (mert vissza akartam a jó jövedelemért), szóval az ok az hogy a felelőtlen és bunkó ausztrál főnök b@szta elintézni időben a vízumomat így itthon kellett maradnom

2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gaborvagyok válasza:
sok a veszélyes állat nem tetszik :/
2012. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!