Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Én csak egy 15 éves lány...

Én csak egy 15 éves lány vagyok nagy álmokkal ezért KÉRLEK ne törjétek nagyon össze a szívemet. Az Ausztráliába való kivándorlásról lenne szó bővebben lent? A kérdőjel csak a muszáj kérdőjelet tenni a szövegedbe szabály miatt kellett.

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon kicsi korom óta az életem vágya, hogy Ausztráliában éljek és most utánaolvastam a dolognak és hát... a felét nem értettem de abból amit megértettem az jött le, hogy Ausztráliába költözni egyenlő a lehetetlennel... Elvileg érettségire felsőfokú angolom lesz ha minden jól megy, és az sincs kizárva, hogy külföldön is gyakorlatot szerzek, de ez még mind talány.

Egy kicsit lebutítva valaki el tudná magyarázni a letelepedéssel kapcsolatos dolgokat, de kérlek szépen senki ne írja, hogy ez lehetetlen, akkor inkább ne válaszoljatok. Nem érdekel ha áltatom magam mindenkinek lehetnek álmai :)



2015. máj. 20. 13:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
2015. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Első körben szerintem nézz körül kint:

[link]

vagy esetleg

[link]

2015. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha tele vagytok lével az sokat lendít az ügyön.
2015. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen pont nem lehetetlen.

Pontrendszer van és egy csomó pénz kell hozzá.

- olyan szakma kell ami hiánylistán van, sok pontot kaphatsz érte

- gyakorlati idő is kell, azért is pontot kapsz

- angol IELTS vizsga kell, minél magasabb ponttal, min 6

- a magyar nyelvre is kapsz pontot, talán 5

- és az életkorodért is jár pont, mivel fiatal vagy, még jó sok.


Van egy oldal: Bertók Zoltán bevándorlási ügynök oldala, keress rá a neten, ott minden pontosan le van írva, ne itt kérdezz a GYAK-n, már ha komolyan gondolod.

2015. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
22%

Ha most 15 éves vagy, és nagyon kicsi korod óta ez a vágyad - akkor kb. 3-5 évesen már vágytál Ausztráliába ?

Talán esti mese gyanánt valaki lenyűgözött az arany-kengurukkal ? Mit tudhattál 5 évesen Ausztráliáról ? Hát 15 évesen ?

Én laktam is ott egy fél évet, azonkívül 8x utaztam oda látogatóba családtaghoz (már van jegyem júliusra) - de elmondhatom: akkor se költöznék oda, ha külön repülőgép jönne utánam.

2015. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

4-es, 5-ös válaszoló mindent elmondott.

Talán még annyi, hogy ha ki tudnál menni néhány hetes vagy hónapos nyelvtanfolyamra, az sokat lendítene az ügyön. Ha kint járnál egyetemre vagy hiányszakmában végeznél el egy szakképzést odakint, akkor szinte már nyert ügyed van.

Sok sikert és kitartást, mert az kell hozzá :-))))

2015. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm :))
2015. máj. 20. 14:48
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Szívesen. :-)

Ha elakadsz valahol keress meg privátban, megpróbálok segíteni. Nekem már megvan a szakmaelismertetésem, elég sok mindent tudok ebben a témában.

2015. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Egy dolgot azért ne felejts: a gyakorlat azt mutatja, ha kiköltözöl, akkor soha többé nem jössz vissza.
2015. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm valószínűleg majd kereslek :)
2015. máj. 22. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!