Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Én csak egy 15 éves lány...

Én csak egy 15 éves lány vagyok nagy álmokkal ezért KÉRLEK ne törjétek nagyon össze a szívemet. Az Ausztráliába való kivándorlásról lenne szó bővebben lent? A kérdőjel csak a muszáj kérdőjelet tenni a szövegedbe szabály miatt kellett.

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon kicsi korom óta az életem vágya, hogy Ausztráliában éljek és most utánaolvastam a dolognak és hát... a felét nem értettem de abból amit megértettem az jött le, hogy Ausztráliába költözni egyenlő a lehetetlennel... Elvileg érettségire felsőfokú angolom lesz ha minden jól megy, és az sincs kizárva, hogy külföldön is gyakorlatot szerzek, de ez még mind talány.

Egy kicsit lebutítva valaki el tudná magyarázni a letelepedéssel kapcsolatos dolgokat, de kérlek szépen senki ne írja, hogy ez lehetetlen, akkor inkább ne válaszoljatok. Nem érdekel ha áltatom magam mindenkinek lehetnek álmai :)



2015. máj. 20. 13:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
És akkor majd örömmel írhatod, megvalósítva az álmodat.hogy KOSZONOM az elozonek.
2015. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Megelőlegezem jó? :D

Köszönöm :)) Mindenkinek :)

2015. máj. 28. 15:44
 23/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező; ékezetek nélkül volt a köszönöm. Szándékosan; remélem érted.?
2015. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Am mi lesz?

Mik a terveid?

13/l

2015. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Jaaaa... leesett :D koszonom ;)
2015. máj. 29. 16:15
 26/31 A kérdező kommentje:

A terveim? Hát az a baj, hogy azokban nem bővelkedem. :(

Az biztos, hogy még mielőtt kimennék rendesen meg szeretnék tanulni angolul különben esélyem sincs. Szerencsére ha itt végzek a sulival valószínűleg felsőfokú angolom lesz de hogy utána pontosan hogy lesz még nem tudom. Először elő kéne vezetnem az ötletemet itthon, amit még mindig nem tettem meg. Nincs szívem azt mondani anyáéknak, hogy itt szeretném hagyni őket, pedig egyszer muszáj lesz elmondanom de most még képtelen vagyok rá :(

2015. máj. 29. 16:19
 27/31 anonim válasza:
19%
Ausztrália a legrosszabb hely ahová ki tudnál vándorolni mivel ott szinte már az ózon réteg is felszívódott nem az ausztrálok miadt...
2015. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Bírom aki kiosztja a fiatalokat, hogy mit képzel ilyen fiatalon, előbb nőjön fel egyebek. Biztos ingerszegény környezetben nőttek fel. Nem hisztitek el, hogy az ilyen hozzáállás mennyit vesz el egy másik emberből. Ha nem tudsz normális választ adni, inkább maradj csöndben..
2015. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdést :D Én is régóta vágyok Ausztráliába, szóval most jól jött, hogy észrevettem a kérdést. :)
2015. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én nekem is az a vágyam hogy kiköltözöm de nekem sokkal nehezebb lesz mivel én most vagyok 26 éves és még érettségim sincs, viszont angolul szerencsére folyékonyan beszélek és nem olyan sokára sok pénzem is lesz amiből valami hiányszakmát szeretnék majd tanulni ott kint tanulóvízummal, kiderül mi lesz belőle, mindenesetre egy könnyen nem fogok letenni a tervemről :) Sok sikert kívánok neked is hogy jöjjön össze, hajrá! :)
2015. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!