Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan lehet megfogalmazni...

Hogyan lehet megfogalmazni röviden hogy miért jó Ausztráliában élni?

Figyelt kérdés
(vagy Görögországban?)

2017. máj. 23. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Gyerekkoromban volt egy könyvem Ausztráliáról. Annyira csodálatos képek voltak benne a tájról, hogy sokáig ott akartam lakni. Ma már tudom, hogy tele van kígyókkal meg hatalmas pókokkal, úgyhogy semmi pénzért nem mennék oda még nyaralni se.

Görögországgal más a helyzet, abba azországba szerelmes vagyok! A világ leggyönyörűbb helye, különleges kisugárzással, lenyűgöző tájakkal.

2017. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
mert jó
2017. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennek a kerdesnek igy azert nem latom sok ertelmet mert nyilvan kinek miert!?

Azt meg csak le tudod írni pár mondatban neked mi tetszik benne!

2017. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ausztráliában nem jó élni !! Ott kiiratkozol a civilizációból...
2017. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 goaus ***** válasza:
71%
Én éltem kinn asszony akart visszamenni mert ott tanult, de visszajöttünk Európába és semmi pénzért nem mennék vissza oda. Előtte én is azt hittem meseország, hát nagyon nem.
2017. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
78%

Pontosan így van ahogy az előző hozzászóló írta.

Egyáltalán nem jó itt élni, de ha nem hiszed el költözz ide pár évre majd magad is meglátod. Részletekbe nem megyek bele ha esetleg van kérdése valakinek privátban válaszolok

2017. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
58%
Gazdag természeti értékekben,melegebb az éghajlat.
2017. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

magas az eletszinvonal, az egeszsegugyi ellatas a vilagon az elso 3 kozott van.

30 eve elek itt , lett volna lehetosegem Europaban elni, egy evig voltam Ausztriaban, mielott ide koltoztunk. eletem legjobb dontese volt soha nem mennek el innet. Nekunk nagyon bejott, de akinek nem azok nyilvan nem erzik itt jol magukat. Ja, es 30 ev alatt 3 szor lattam kigyot (van egy sajat farmunk 14 eve) ebbol egy doglott volt az uton kettot meg kint a mezon lattam. un. "orias " pokot meg hasonlot meg soha nem lattam se a varosban ahol 15 evig laktunk a kisebb meretueket meg agyoncsaptam a papucsommal. van vegyszer amivel 6 havonta vegigfujja az ember a kuszoboket, ajto es ablakkereteket es semmifele rovar, pok stb nem megy be a lakasba.

2017. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!