Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogy lehet kijutni Ausztráliáb...

Hogy lehet kijutni Ausztráliába? (lakni)

Figyelt kérdés
Gimi után nagyon szeretnék kimenni Ausztráliába 1-2 évre. Egyetemre szeretnék járni, dolgozni szeretnék és persze nyelvet tanulni. Arra lennék kíváncsi hogy ez hogyan lehetséges. Légyszi azok írjanak akik így mentek ki és van tapasztalatuk!

2017. aug. 12. 19:42
 1/8 anonim válasza:
Érdekel
2017. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Esetleg nézz rá youtube-on Ausztrália Magyarul csatornára, ott a pali Ausztráliában él magyarként, lehet van erről szóló videója is, hogy hogy jutott ki, most fejből nem tudom, vagy esetleg ha nem találsz, rá is írhatsz.
2017. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mindenképp megnézem :)
2017. aug. 12. 23:36
 4/8 anonim válasza:
Hello :) en is azt a youtube csatornat ajanlom, viszont egyetemre nagyon nehez kijutni. Marmint fizetos, mindegyik! Es 30 ezer dollar per ev :/ ezt az educatio kiallitason mondtak
2017. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nagyon drága :( viszont néztem az EF (Education First) oldalát és ők szerveznek utakat. Igaz hogy annak is megvan az ára, de nagyon tetszik ez a lehetőség.
2017. aug. 13. 10:41
 6/8 goaus ***** válasza:
4-5 millió alatt nem érdemes nekivágni. Amugy folyékony angoltudással lehetséges kimenni egyetemre, ha megvan a lovéd rá keresd fel CSE-t pesten.
2017. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Azóta találtam egy "Európai önkéntes szolgálat"-ot ami önkéntes munkákat szervez az EU-n kívülre is. Ingyen kell dolgozni, viszont fizetik a szállást, kaját és kapsz egy kis zsebpénzt is. Ha érdekel akkor a www.afs.hu oldalán több infót is találtok! :)

2017. szept. 4. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
És fizetsz azért, hogy a programban részt vegyél.:-)
2017. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!