Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ki költöznétek Ausztráliába...

Ki költöznétek Ausztráliába vagy Új-Zélandra, ha lenne lehetőségetek?

Figyelt kérdés

Pl. Ha régebben jelentkeztetek egy állásra és most jelentkezne a cég hogy hajlandó lenne elintézni a papírmunkát és a vízumot.

Mit tennétek? Maradnátok a család miatt vagy kimennétek?



2018. márc. 28. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Oda biztos nem. Utálom a pókokat és a mérges kígyókért sem rajongok.
2018. márc. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

A kérdés nem felel meg az 'egyértelmű, szükséges és elégséges' feltételeknek.

Ausztrália nem egy falu, hanem kontinens. Nem mellékesen jókora.

Ebből adódik, hogy lényeges, melyik részére kéne költözni, valamelyik jól fejlett nagyvárosába (itt sem mindegy a város földrajzi elhelyezkedése!), vagy pedig a sivatagban lévő cég ajánlana munkát.

.

Ha régebben én jelentkeztem volna a most lehetséges munkára és azóta nem változtak az alapvető körülmények, miért ne mennék.

A család a jelentkezéskor sem volt figyelembe véve.

2018. márc. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
nem tudom elkepzelni hogy van aki ne menne
2018. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

 én mennék, sőt ezt a döntést már meghoztam tíz évvel ezelőtt és nem bántam meg.


Aki meg a pókoktól meg kígyóktól retteg az jöjjön NZ-re, itt nincs mérges állat. Amik egyébként Ausztráliában sem zavarnak két és fél magyarországnyi embert, hogy vidáman éldegéljenek.


Ha van lehetőséged menj, sokat tanulhatsz olyan helyen ahova nem könnyű bevándorolni.

2018. márc. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
en 30 evvel ezelott mar kikoltoztem es eletem legjobb dontese volt.
2018. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvassátok el Antalffy Tibor könyvét (Ausztráliába disszidáltam). Utazni azért utaznék, de egyik helyen sem élnék. Monacón gondolkodtam, de ott nincs egyetem, csak egy (divattal foglalkozik). Maradok.
2018. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!