Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Van itt valaki közületek, aki...

Van itt valaki közületek, aki Új-Zélandon él, vagy tervezi hogy kimegy?

Figyelt kérdés

Van itt valaki esetleg közületek aki tervezi, hogy Új Zélandra utazna a közeljövőben, vagy esetleg ott él/élne hosszútávon?

Vagy volt-e már közületek ott valaki?

Mik a tapasztalataitok? Milyenek az új-zélandiak? Tetszett az ország?

27 éves nő vagyok, és azt tervezem, hogy elutazom ebbe gyönyörű országba, érdekelnek a tapasztalataitok...


2018. aug. 31. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudsz kimenni hosszabb időre. A migrációs szabályok nagyon kemények. Working Holiday Visaval egy évet kint lehetsz csak abból lassan kicsúszol a korod miatt.
2018. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam. Nagyon tetszett. Az északi szigetet jártuk körbe bérelt kocsival bő egy hét alatt.

Amit nézz meg, szerintem, az Auckland, Cathedral cove, Hot water beach, Rotoroua, Waiotapu, Waitamo, stb. Meg persze strandoljatok is és menjetek el egy Maori faluba. (Rotorouából szerveznek nagyon jó programokat.)

Az emberek nagyon kedvesek, az ország biztonságos.

2018. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom él-e még ez a kérdés..de azért írok.

Nálam épp folyamatban a nagy készülődés. Nagyon szimpatikus az ország, nagyon szeretnék menni. Rengeteg dolognak utána is jártam már.

A gond, hogy nagyon nehéz kifogni egy olyan álláshirdetést ami megfelel a profilomnak és a munkáltató hajlandó várni amíg az ember végig megy a több hónapos procedúrán.

Ha még mevan az érdeklődés és vannak kérdések, ha tudok segítek...

2019. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!