Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldi út 10 napra elég...

Thaiföldi út 10 napra elég lehet fejenként 300 ezer?

Figyelt kérdés
Bangkokba repülnénk jövő februárban és Koh Changon lenne a szállás.

2019. aug. 13. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Az összegben benne van a szllás, repülő, biztosítás is?


Bangkokban érdemes az ó városban szállást fogalni, és max 3 napot eltölteni ott. Csak 10 nap sok Bangkokra.


Ko Chang kis sziget, oda is elég pár nap hacsak nem abból fog állni a nyaralás, hogy egész nap a parton heverésztek. Nézzétek meg jól a szállás helyet, mert sok helyen nem fogtok tudni fürdeni a sziklás, kövek miatt.Érdemes a szigeten robogot bérelni ( ha van jogsi, váltsátok ki a nemzetközit, és tudtok motort bérelni) mert azzal sokkal több helyre eltudtok menni. Szállás árak a bookingon vannak, ti tudjátok mik az igényetek. Kaja nagyon olcsó kint. De a többi dolog már lassan annyiba kerül mint otthon ( én ANgliában élek, és már nekem sem éri meg sok mindent ott vennem) Mi kétvéente megyünk Thaiföldre, nekünk elég magasabb az igényeink, így kettőnkre másfél milliót szoktunk költeni. Igaz ebben minden benne van, kezdve a premium economy class járattal repülük ( Nem elsőosztály, de jobb mint a turistaosztály, igaz drágább, de kényelmesebb, nagyobb hely, jobb kaják, jobb kiszolgálás stb)

motorbérlés, luxus szálloda. stb..

Még valamit. Amivel számoljatok. A fizetett kirándulások, programok nagyon drágák, és sokszor nem is érdemes elmenni rá. Pl: phi phi , James Bond szigeteket érdemes kihagyni. Ugyanis kismillióan mennek oda, és jóformán leülni sem tudsz a szogeten annyian lesznek. Az ember úgy érzi magát mintha egy kínai metróban várná a metrót csúcsforgalom idején. Fútószalagszerűen oldják meg a dolgot. ( bár úgy tudom a phi phi sziget le van zárva)

2019. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Az lemaradt, hogy ha a 300 ezer forint fejenkénti összegben benne van a repülőjegy ára, a szállás ára, a biztosítás ára, a kinti költekezés ára, akkor elég szegényes lesz a nyaralásotok. Gondolom akkor hostelbe mentek.

Szállásnál figyeljetek, mert a hostel olyan is. Én egy kicsit gyűjtenék még, de ti tudjátok mik az igényetek. Ja, és Bhat pénzt a bangkoki reptéren váltsatok. Ott a legjobb árfolyamban váltják.

2019. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
bocsi rosszul írtam: Thai baht..
2019. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A repjegy fejenként kb 200 ezer(economy, de Thurkish Airlines ami elég jó), szállásért nem kell fizetni, mert egy ismerős nyaralójában leszünk Koh Changon. 10 napra így elég 100 ezer forint kajára meg programokra, pl 1-2 másik szigetre ellátogatni? Ha Phi phit meg James Bondot nem ajánlod, akkor helyette mit?
2019. aug. 13. 09:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Bőven elég, de a repjegyre ennyit aztán tök felesleges elkölteni, nagyon max 120 körül még csúcsszezonban is szoktak lenni és interkontinetális járatokon sehol nincs különösebben rossz szolgáltatás.
2019. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Nekem a legolcsóbbra is 167 ezret ír fejenként. Feltéve, ha 15 órát szeretnék utazni, nem 23-at :D Márpedig annyit biztos nem szeretnék, inkább kifizetek pár tizessel többet a repjegyért.

2019. aug. 13. 13:29
 7/14 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Ha nem vettétek még meg a repülőjegyet akkor a Turkish airlines járatot felejtsétek el. Borzalmas. Inkább menjetek Eva air, vagy Chine air járattal. Sokkal tisztább, kedves kiszolgálás stb.

Phi-phi zárva van, oda nem indítanak most programokat.

Mi a 4 sziget túrán voltunk. Az jó votl, igaz ott is voltak bőven, de nem nyomorogtunk, és lehetett buvárkodni is. De ha ismerősnél lesztek, akkor az ismerős pontosan tudni fogja hova érdemes elmenni.

2019. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolso, a Turkish a vulag egyik legjobb legitarsSaga, a china air meg sem kozeliti, a turkish mar majdnem premium legitarsSag
2019. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ hogy hány lányt akartok felpróbálni
2019. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ismerős nem lesz ott, csak van egy nyaralója. És a párommal megyek, nem prostizunk :D Amúgy a Turkish szerintem is abszolút premium, utaztam már velük Isztambulba, a világ egyik legjobb légitársasága, modern gépekkel. Vagy hosszabb utakra nem ilyeneket indítanak?
2019. aug. 13. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!