Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Irán tapasztalatok?

Irán tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Járt már ott valaki ?
2019. szept. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én már jártam ott. Nem tudom te utazási irodával mész-e, én a francia idegenlégióval voltam.
2019. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Voltam de nem volt egy nagy eresztés. Most aki a megkövezésre meg a nyílt utcán büntetésből történő csoportos halálra erőszskolásra izgul annak érdekes célpont. Normális embereknek meg egy átlag muszlim putri a szakadtabb fajtából.
2019. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolso, te egy fotelhuszár vagy aki életében nem járt sehol, ha jártál volna nem ezt írtad volna. Buta kocka vagy
2019. szept. 22. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg fantasztikus hely, és a helyiek rendkívül kedvesek, a kultúra gazdagsága lenyűgöző. Pontosan mire vagy kíváncsi kérdező? Hatalmas az ország, elég különböző tájakkal.
2019. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak tervezek menni, de több ismerősöm is volt ott, és imádta mindenki. Pont tőlük kaptam az ihletet én is.
2019. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én voltam, kérdezz nyugodtan.
2019. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kérdezett már... #6
2019. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, és mégis mit? Tapasztalatok, oké, de miről? Ha pontosítja, akkor lehet érdemben válaszolni. De amúgy mondhatok olyan totál átlagos és semmitmondó dolgokat, mint hogy kedvesek az emberek, finomak az ételek és nem is jár minden nő csadorban.
2019. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!