Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szeretnék elutazni Észak-Koreá...

Szeretnék elutazni Észak-Koreába, de ha befizetnék egy szervezett útra, akkor csak a helyi poltikai rendszert támogatnám?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem be se engednek, eleve vízumot se adnak. Én most voltam pár napja egy utazási irodában, mert Portugáliába készülök (idén már nem, talán majd jövőre, inkább csak ilyen előzetes tájékozódás... az internet mellett,gondoltam megnézem, meghallgatom mit ír a plakátján, s mit mond személyesen egy szolgáltató )


Az ilyen helyekre - lsd. a kérdésed úticéljának célpontját, Észak-Koreát - földi halandó (még szerintem magyar csúcspolitikus se) nem hiszem, hogy beteheti a lábát, ha pedig valahogy beszökött, beszöktették, nos, akkor már nem biztos, hogy (élve) van kiút.

2019. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

@1 Ne beszéljünk butaságokat, Észak-Koreába egyáltalán nem nehéz eljutni, max kicsit drága és muszáj szervezetten. Én velük voltam: [link] messze a legolcsóbb megbízható megoldás, de Pekingig önerőből kell eljutni.

Semmi mást nem kell csinálni csak betartani a játékszabályokat.


A kérdés amúgy jogos és nekem sem volt minden morális dilemmától mentes az utam, de tinédzser korom óta álmom volt elmenni, plusz máshogy nehéz teljesíteni a világ összes országába eljutós projektemet :)

2019. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a rendszert tamogatnad. Ez egy kulfoldi valutaforras szamukra, a dollarbol pl ajandekokat vesznek a fo korrupt tisztviseloknek stb.


[link]

2019. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A #2 is jót ajánlott, de én inkább a következőt ajánlanám:


KTG a cég neve.

[link]


Őket ismerem, róluk tudom, hogy vigyáznak az embereikre.

Ugyanaz a pénzösszeg, mint a YoungPioneers-nél, csak míg a YP 2-3 éjszakát kínál nem a legjobb szálláshelyen €1200-ért, addig a KTG 4-5-6-7 éjszakát kínál €1300-ért.


Illetve a KTG Tour-nál sok program, belépő, egyebek, már benne vannak az árban, és a legjobb szállodák egyikében van a szállás.

Valamint sokkal jobbak a tematikus (ünnepek idejére eső) túráik.


K. N.

2019. szept. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!