Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izraelről vélemények?

Izraelről vélemények?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnnénk elutazni februárban valami olyan helyre ahol februárban is jó idő van. Egy utazási iroda Tel-Avivot ajánlotta nekem. Elsőre egészen jól is hangzik dolog anyagi része tehát a repjegy meg a szállás. Viszont sokat nem tudok erről a helyről. Esetleg valaki járt már ott valaha?

Amik konkrétan érdekelnének:

-Maga a város milyen drága?

Mennyire biztonságos a város itt van kettő dolog is konkrétan. 1 azért abban az arab világban van, tudom Zsídó állam de attól milyen közbiztonság? 2 ha jól tudom azért vannak ott rakéta támadások. De van valami acél kupola vagy mi erre nem?

-Tényleg meleg van e februárban és lehet e fürdeni a tengerben

-Meg hogy fiataloknak is alkalmas e város. Egész konkrétan arra gondolok, hogy el mennénk bulizni is.



2019. szept. 25. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Ha bulizni akarsz, akkor ne egy zsidó államba menj.
2019. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Itt egy kis ismertető, amíg nem jönnek mások:

[link]

2019. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
24%
Sok a zsidó.
2019. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Zsídókal különösen nincsen bajom
2019. szept. 25. 13:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Alapból nem bulizni mennénk csak ha már ott vagyunk akkor nem csak múzeumokban meg templomokban akarok lenni
2019. szept. 25. 13:11
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Tel-Aviv teljesen biztonságos és bulizni is ideális. Télen jó az idő, de a tenger még nem meleg.

Nem olcsó hely, az alkohol pláne nem, kb. bécsi árak vannak, ahol én voltam, ott a sör 1500 forintnyi sékel volt, egy koktél kb. 2500, a shotok is 1000 körül... Rengeteg a fiatal, sok LGBT hely is van.

2019. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"Zsídókal különösen nincsen bajom"


Lehet, hogy félreérthető volt az 1-es válaszom, de nem faji megkülönböztetésre gondoltam, hanem azt akartam jelezni vele, hogy vannak olyan országok, ahol sokkal kötöttebbek a szabályok, szigorúbban vesznek dolgokat. pl. bizonyos arab országokban nőknek nem illik fedetlen vállal járni, stb.

A múltkor pl. valaki azt írta, hogy Erdély unalmas, mert nem lehetett wellnessezni meg csocsózni, stb. Hát igen, Erdélybe általában nem azért megy az ember, hogy bulizzon meg wellnessezzen, azt itthon is lehet :-) Erre gondoltam...

2019. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az LGBT dolgok pont nem érdekelnek mivel Heterók vagyunk
2019. szept. 25. 14:33
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Eilat jobb célpont.
2019. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Februárban szerintem is jobb Eilat, melegebb van, olcsóbb is, viszont fürdeni ott sem túl jó olyankor.
2019. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!