Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Ázsia

A kérdés

Van olyan orosz vízum, amellyel Norilszkba is el lehet utazni?

nov. 7. 22:55  Privát üzenet  

A válaszok

off:

El nem tudom képzelni hogy miért akar bárki is odamenni.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 7. 23:18 Privát üzenet
Norilszk és körzete orosz és fehérorosz állampolgárok kivételével mindenki számára zárt terület.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 7. 23:24 Privát üzenet
Be lehet jutni, de extrém macerás és jó eséllyel igen összetett hazugsággal kell előállni ahhoz, hogy megkapd az engedélyt. Drága is, nyomasztó is. Mennék én is, de Norilszk már tényleg az a kategória, ahova akkor megy az ember, ha nagyjából minden mást látott.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 8. 07:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Esetleg Vorkuta? Az úgy látom, látogatható város

# 4/5Időpont nov. 8. 08:43 Privát üzenet
Sokkal egyszerűbb, de csak szibériai viszonylatban. Az egyetlen megfizethető opció Moszkvából 40 órát vonatozni. Ha nagyon nyomorult exgulágot szeretnél látni jóval egyszerűbben, akkor javaslom Karagandy-t Kazahsztánban. Nur-sultanba repül direktben a Wizz és onnan csak pár óra vonatozás az egész. És nem kell 30-at elkölteni vízumra sem.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 8. 11:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Orosz turista vízum kiállítása mennyi idő?
Oroszországba egyénileg elutazni repülővel?
Oroszországba vízumot csak itthonról tudok intézni?
Mennyibe kerül egy orosz vízum meghívólevéllel?
Fiaim Moszkvába készülnek a nyáron. A vízum elintézésnek mi a legrövidebb ideje, és hogy a legegyszerűbb? Olvastam, hogy kell biztosítást is kötni. Akinek van a hitelkártyához...
Ha magyar vagyok és Oroszországba akarok menni, akkor szükségem van vízumra?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Ázsia rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!