Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » El lehet menni stoppal Banglad...

El lehet menni stoppal Bangladesbe? Merre induljak Szeged vagy inkább Miskolc felé?

Figyelt kérdés
Próbáltam google-lel megterveztetni az utat, de nem tudja. Útlevélen kívül mi érdemes vinni, gondolom koton és fogkefe van arrafelé is, akkor minek cipelni bármit is? Na meg van arra az a nagy hegy, a Himalája, az nem para? ;)

2019. nov. 9. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Eltévesztetted, ez nem a humor rovat. Amúgy Miskolccal jobban jársz, kotont viszont nem kapsz mindenütt út közben.
2019. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha Miskolc felé megyek akkor lesz koton, mert akkor északról kerülöm azt a Himalája izét, és Oroszország. Persze Szeged felé ott van Pakisztán, és ott lehet, hogy nincs, azt nem tudom.
2019. nov. 9. 07:35
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Indulhatsz.
2019. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
56%
Ezeknek az idétlen troll kérdéseknek mi ertelme?Legalabb vicces lenne,de ez csak siman szanalmas.........
2019. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem simán megtervezte, 8165 km Dakka a lakásomtól :-D

Amúgy Nyíregyháza-Beregszász felé indulj, át a Donyecki medencén (ez egy kicsit izgi lesz), aztán már csak egy kis szakasz Kazahsztánban. Üzbegisztán, Afganisztán, Pakisztán, majd át Indián - itt hajózhatsz is a Gangeszen végig :-D

Jó utat!

2019. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi #5-ös! Bazze, mi ugyanott lakunk? Tőlem is annyi :)

Autós utat nem, de gyalogos utat tud tervezni tényleg. Afganisztánt ki kéne hagyni, nem? Meg én amikor leutoljára beszéltem az ukrán nagykövetséggel azt mondták no way to Donyeck. Szerintem azok a határok zártak.


Jobb lenne Szeged felé, arra talán melegebb van mostanság még ha koton nincs is. Isztambul ugye, aztán az overlanderek Dogubayazitnál mennek át Iránba, eddig minden kispolgár turista tudja az utat, szóval itt kezd érdekes lenni a cucc... állítólag Zahedánnál csapatsz át Pakisztánban Insallah.

Irán-Pakisztáni határátkelésről bárkinél infó? Meg Pakisztánról? Nekem mindenki azt mondta dont go to Padzsistán! De miért ne? Tök jó színes ruhája van a csajoknak, gondolom egy gramm fű kerül vagy 10 forintba, vagy mi az, pakisztáni riál, szóval szerintem tök jól hangzik.


Utána Lahore-nál átsétál az ember (és ezért nem tud autót tervezni) Indiába, aztán megint dögunalom, hippik, legénybúcsúzós britekkel, ahogy képzelem. Bízzunk benne, hogy Bangladesben nem lesznek, ezért is gondoltam odamegyek. Na meg a csajok, nekik is színes ruháik vannak, na meg ott se kerül semmibe a spangli szerintem.


Ha Monsieur Marco megugrotta 800 éve, talán egy magamfajta luzer is képes rá...

2019. nov. 9. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
@6 Tényleg nem vicces. Amúgy egy magadfajta füves szerencsétlen két métert nem tud megtenni az említett országokban.
2019. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bocs, hülye vagyok tényleg. Rossz nyelven lett feltéve a kérdés. Ezekről megmondta mindenki a Balkánon is, hogy írástudatlan nácik... Yerevánban is megkaptam, persze.


Újra megfogalmaznám a kérdést: találtam egy olcsó repülőjegyet Szarajevóba, de a híradóban láttam, hogy ott kutyfejű nők élnek, akik a förtelmes Mohamedet imádják, és mindenki meg akar erőszakölni mindenkit, szóval arra gondoltam itthon maradok, szerintetek?

2019. nov. 9. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak a hangulat kell, gyere Miskolc felé, aztán menj ki Lyukóba, na, az tiszta Banglades.
2019. nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menj repülővel...drágább, de egyszerűbb és rövidebb idő.

Amúgy én nem mennék Ázsiába mert rengeteg a muszlim ter....

2019. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!