Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen hely Libanon és Bejrút?...

Milyen hely Libanon és Bejrút? Érdemes ott nyaralni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Kellemes, már ha a véres tüntetésekre meg a gazdasági összeomlasra buksz.
2019. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Vagy akkor, ha az első válaszolóval ellentétben nem vagy teljesen ignoráns es érdekel a világ egyik legrégebbi és legérdekesebb kultúrája, kiváló gasztronómiával. Szerintem nagyon jó hely Libanon, viszont arra érdemes felkészülni, hogy meglehetősen drága. Baalbek meg világ egyik legnagyobb száma archeológiai szempontból, szerintem.
2019. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Engem is érdekel a világ jàrtam màr Libanonban is de most épp a leggàzosabb hely a közel-keleten. Mindennap tüntetések vannak amik rendszeresen vérbe vannak folytva. A gazdaság éppen a csőd szélén van. Nem a legideálisabb most odamenni.
2019. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
A szír meg az izraeli határt kell elkerülni és kábé ennyi, amúgy nem veszélyesebb, mint a nyugati buborékon kívül eső legtöbb ország. Egy brazil nagyváros bármelyik tetszőleges évben jelentősen veszélyesebb, mint Libanon turistás részei, Rioról mégsem beszélnek le szinte senkit. Jó, az itt tanyázó mánikus rettegők, akik szerint Svájcon kívül minden háborús övezet, ők azért vízionálnak tömegmészárlást a Copacabanán.
2019. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell így összekapni, az első és a második válaszolónak is igaza van valamilyen szinten. Nagyon szép hely, egyedi és érdekes, különböző kultúrák olvasztótégelye, csúcs a gasztronómia, Baalbek egy csoda, stb. De nem most kell menni, amikor éppen kipattantak a tüntetések. Jobb esetben csak blokádokba futsz az utakon mindenhol, amik a közlekedést akadályozzák majd, rosszabb esetben még rosszabba. De ez a mostani balhé le fog csengeni hamar szerintem, és jövőre már nyugodtan mehet újra bárki.
2019. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!