Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Grúzia vagy Örményország a...

Grúzia vagy Örményország a szebb, érdekessbb turistaként?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát kérném akik mindkettőbe voltak.

Melyikre érdemesebb több időt szentelni? Es mennyiben különböznek egymástól?



2019. nov. 12. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hegyvidék mindkettő, Grúziának ott a tengerpartja. Grúzia kicsit multikultibb, meg kevésbé csóró, de mindent összevetve mindkettő gyönyörű, sok szép tájjal, történelmi emlékekkel, jó ételekkel. Engem Örményország jobban megfogott.
2019. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nincs valami különleges vonzódásod Örményországhoz, szerintem Grúzia jobb választás, főleg kezdőbb utazóknak. Jobb infrastruktúra, ízlés kérdése ugyan, de szerintem egyértelműen jobb konyha, változatosabb tájak, évezredes történelem, illetve grúz borok minden mennyiségben. Örményország is király hely, de szerintem csak Grúzia után.
2019. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Örményországba csak benéztem 4 napra, Grúziában voltam többször.


Grúzia tele van turistákkal, úgyhogy én Örményországra szánnék több időt, az örmények haverkodósabbnak tűntek, pláne a csajok.


Innét nézve amúgy elég hasonló.


Én legjobban Azerbajdzsánban éreztem magam. De azt is megjegyezném, hogy a legjobb a világon a grúz graffiti. Batumiban tudok egy jó kocsmát, ha érdekel írj rám!


Meg aztán ott vannak a környéken ilyen államszerű izék, Karabah, Abbázia, Oszétia... esetleg ott van Csecsenföld :) mondjuk az ruszki vízum. Oszétiába sem járnak sokan, viszont Karabak és Abbázia járható, bár lehet kicsit azok is parák, nem tudom.

2019. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akarom mondani Arcah, ami törökül Karabah.


Amúgy az egész Kaukázus elég multikulti, nem csak Grúzia, akarom mondani Georgia :)

2019. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!