Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hova lenne érdemes hosszabb...

Hova lenne érdemes hosszabb időre költöznöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éve örököltem 2 ingatlant, amiknek a bérleti díjából 450000Ft bevételem van.

Magyarországhoz a két lakások kívül nem sok dolog köt, ezért arra gondoltam hogy egy olcsóbb, melegebb helyre költöznék huzamosabb időre, ahol a lakások albérleti bevételéből jól megélek. (Munka nélkül)

Miket ajánlatok ha olyan helyet keresek ahol mindig meleg van, búvárkodásra nagyon jó helyek vannak, és nyilván jól meg lehet élni 450000Ft ból.

Mik azok a helyek ahol érdemes nézelődnöm?

Előre is köszi a válaszokat!



2020. febr. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Délkelet Ázsia. Mondjuk ezzel a koronavírus hisztivel nem biztos hogy most vágnék neki.
2020. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem sürgős a dolog, egyelőre információt gyűjtök, és előbb szét is szeretnék nezni néhány helyen.

Eddig Indonézia ami tetszik legjobban, de bármire nyitott vagyok.

2020. febr. 27. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Jo fele kapizsgalsz. En Indoneziaba koltoznek vagy Eszak Tajfoldre de barmelyik del kelet azsiai orszag jo sot nekem jo lenne latin amerika is
2020. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Csak legtöbb helyen nem maradhatsz ott hosszabb távon. 3/6 havonta el kell hagynod az országot. Én ingáztam Indonézia meg Thaiföld között. Nyilván ez inkább olyanoknak való akiknek nem probléma, ha nincs egy fix lakhelyük. Ha ez utóbbi fontos, akkor érdemesebb Európában maradni. Ebben az esetben Kanári-Szigetek, Madeira kb ami szóba jöhet.
2020. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A vízumok miatt nagyon megfontolandó India. Egy teljes évre is adnak olcsó e-vízumot, a Goa-Karnataka-Kerala vonalon találsz simán búvárkodós helyeket. Egyik sem mondjuk Raja Ampat szintje, de ott a vízumadta kényelem, 450k-ból meg az ivóvizet is veheted étteremben.
2020. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ciprus. Meleg es nagyon jókat lehet Ayia Napán búvárkodni, gyönyörű. Egy csodálatos hangulatú hely, és mégis európai, nem lenne akkora a váltás:)
2020. febr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező, hogy állsz a megvalósítással? Egyszer én is az ingatlanjaim bérleti díjaiból szeretnék élni. Thaiföldön vagy az indonéz-szigetvilágban majd hátha valamikor összetalálkozunk:D
2020. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!