Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Vízumot lehet úgy kérni, vagy...

Vízumot lehet úgy kérni, vagy hosszabbítani (Indiába és Iránba), hogy ne három hónapot legyünk ott és ezzel vége, hanem akár csak egyet, majd ugyanabban az évben máskor is be tudjunk ezen országokba lépni?

Figyelt kérdés
Ez így olyan korlátozó, hogy bizonyos államokba nem akkor lehetünk be, amikor szeretnénk... Barátságokat sem lehet így ápolni, hogy három hónap és vége, legközelebb jöhettek jövőre!

2020. márc. 8. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
olvasd el a nagykövetségek oldalán, hogy a vízum alkalmas-e többszöri belépésre!
2020. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Buktuk. Az Iráni Iszlám Köztársaság budapesti nagykövetségének honlapján semmi, konkrétan semmi információ nincs a vízumról. :))


Nem, hogy a nekünk fontos többszöri belépés engedélyezéséről nincs, másról sem.

2020. márc. 8. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az öngyilkosság egy költséges módját választottad?? Kint van a külügym honlapján a figyelmeztetés...
2020. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, csak nem lesz ott állandó a romló belpolitikai helyzet, sem pedig a kínából elterjedő T-Vírus!


Nem rögtön azonnal kell utazni. :)

2020. márc. 8. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Iránnak és Indiának is van evisa felülete. Az iránit többször kitöltöttem. Abban biztos van lehetőség többszöri belépésre, de gondolom az nehezebben adják meg. Tehát egy vízum kétszeri belépés.

Másik két egyszeri belépésre jogosító vízum. Beadsz egyet, aztán fél év múlva megint beadsz egyet.


Amúgy visa at arrival. Aki repked elméletileg berepül vízum nélkül a teheráni reptérre és ott pár perc alatt kap egyet.

Szerintem India dettó, de azt tavaly néztem utoljára.


Semmiféle olyan korlátozó tényezőről nem tudok, mely szerint évente egy vízumot lehet beadni.


Ezeket nézd át:

[link]

[link]


Szárazföldi belépésnél visszadobálják. A fényképen a csajok mindenképpen takarják a hajukat különben visszadobják!

Elméletileg könnyen megkapod, de ha nem, nincs fellebezés meg ilyenek. Nekem eddig 2szer dobták vissza az iránit, egyszer meg nem mondtak semmit, csak nem adták meg. Pénzt nem buktam soha.


Magyar külügy honlapját lehet olvasgatni, mondjuk ott sok hülyeség és régi cucc van. Aztán az ő nagykövetségi oldalaikat, de minden vízumnak van Wikipedia oldala is angolul.

Wikitravel is hasznos.

2020. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fel lehet hívni az iráni követséget, angolul tudnak. Heti egy délután tudsz beszélni a konzullal azt hiszem.


De igazából felhívhatod bármelyik nagykövetséget, akár Irán Sofiai nagykövetségét, vagy teszem azt a tiranait is, csak azt drágább hívni, mint az EU-n belülieket. Olyan szabály sincs, hogy itt kell igényelned. Elmehetsz Teheránba és ott is beadhatod az indiait. Persze ez rizikó, vagy berepülsz vízum nélkül.

2020. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!