Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi a véleményetek Bangkokról?

Mi a véleményetek Bangkokról?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik (ha nem a) kedvenc varosom, nagyon jo kajak, elkepeszto hangulat, szep lanyok es jo idojaras roviden osszefoglalva :)

2020. márc. 24. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Max 3 napig élvezhető. Büdös, zsúfolt, de csodálatos város. Első alkalommal igazi kultursokk ért minket amikor 5 napot voltunk Bangkokban. Az utolsó 2 napban már mehetnékem volt, hogy tovább utazzak.. Második alkalommal csak 2 napot töltöttünk ott, majd mentünk tovább. További 3 alkalmommal csak 1 éjszakára maradtunk Bangkokban, majd utaztunk tovább.
2020. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Izgalmas pezsgő nagyváros, de én személy szerint Chiang Mait jobban csípem. Bankok pár nap után sok nekem CM-ban meg eltöltöttem két hónapot is és nagyon szerettem ott lenni.
2020. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el Bangkok városán kívül vannak sokkal szebb, jobb helyek is Tahiföldön. Nekem a kedvencem Kanchanaburi, főleg a fesztivál idején. De Koh Samui is nagyon jó. Oda mindig megyünk. Krabin is van mit csinálni, ott már háromszor voltunk. Chiang Mai se rossz, bár ott csak egyszer voltam. Phukett egy csalódás volt nekem, oda nem mennék vissza többé. Sok sok látnivaló, csodás hely van Thaiföldön.
2020. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1995 ota utazok Thaifoldon, ugyhogy nekem nem kell bemutatni :)

Ez egyebkent nem igaz, Bangkok az egyik legjobb hely az orszagban ami teny h nagyon megoszto

Chiang Mai tenyleg nagyon jo, nyugodt hely en is szeretem

Phuket is gyonyoru, nem olyan nehez eltavolodni a turistas reszektol

Krabi tengerpartok teren szerintem a legjobb Thaifoldon, elkepeszto standok vannak ott :))

2020. márc. 24. 18:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Teny, hogy Bangkok egyeseknek sok egy ido utan
2020. márc. 24. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Sokszor voltam BKK-ba de nem tudom megunni en is nagyon szeretem pedig en utalom a nagyvarosokat. Nekem jobban bejott mint CM vagy Kanchanaburi bar htobbi kis varos. A turista gettokban Phuket Pattaya stb meg nem voltam es nem is leszek.
2020. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha tengerpart akkor a szigeteket érdemes körbejárni. Azok tényleg fantasztikusak és van amelyik nem annyira zsúfolt.
2020. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Phuket kozel sem csak Patongbol all bar Pattaya tenyleg olyan amilyen...

Nem ertem mi ez a nagy ellenerzes Phukettel szemben...

2020. márc. 24. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Nekem alapvetően nagyon kellemes emlék az a két alkalom, amit ott töltöttem. Fantasztikusan elegyedik az ősi kultúra a nagyváros pezsgésével, bár tény, hogy pár nap után kell a friss levegő és a kiszakadás.
2020. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer jártam Bangkokban, még 2019 januárjában. Nekem a brutális meleget volt kicsit nehezebb megszokni, de magát a várost szeretem.
2020. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!