Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerül egy 1 hetes...

Mennyibe kerül egy 1 hetes Dél-Koreai utazás?

Figyelt kérdés

Szöulba szállnék meg (valami belvárosi szállodában, azok mennyibe kerülnek?) de elmennék Busanba és Incheonba is (ott is valami belvárosi szállodára gondoltam)

Egy 1 hetes nyaralás kb mennyibe kerül? Úgy, hogy "bőségesen költekezek" (vagyis nem osztom be, hogy egy napra max xy mennyiségű pénzt költök el)

Tehát aki már járt Dél-Koreában, neki (1 főre) mennyibe került úgy kb minden összeszámolva?

Tapasztaltak véleményét várom első sorban, de bárkit meghallgatok.


2020. márc. 30. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem műxik a google a gépeden??


[link]

2020. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most nagyon sokba. Pl. Kéne egy magánrepülő, hogy egyáltalán odajuss.
2020. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem most akarsz menni :)

Repjegy: retúr 150000-160000 körül van kb egész évben

Szállás: pl ez [link]

123000 ft/6 éjszaka

Több mint kétszeres árak vannak a magyarhoz képest, te tudod, hogy nagyjából hogy akarsz költekezni.

2020. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyílván a vírus után mennék, illetve valószínűleg 3 év múlva. De már szeretnék rá elkezdeni gyűjteni:)
2020. márc. 31. 22:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor én olyan 450-500 körül mondanám.
2020. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennek a 38 %-os kis ...-nak is nagy élete lehet 😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__azsia__10390683-hova-..

10-es választ nézzétek :D

2020. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én meg egy ferrarit szeretnék mire nagy leszek, csak már most elkezdek gyűjteni rá a zsebpénzemből. Mennyibe kerül? Na ez is kb. Ilyesmi kérdés.
2020. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Én is bírom ezt az utazás kategóriát. A kis szutykos prolik álmodozó helye. Én csak röhögni járok fel ide.
2020. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia, èn itt èlek koreában. Az árak ugyanolyanok mint Magyarországon, a gyümölcsök drágábbak. A belépőjegyek is jó árban vannak viszont sok múzeum ingyenes. A kávézóban a kávék nem a legolcsóbbak de megfizethetőek. A szállodákat nem tudom milyen árban vannak de a guest House-ok Olcsók! Szöulból Busanba olyan 10,000ft körül van a jegy KTXre. Ha kérdésed van írj üzit nyugodtan. Én 8 évig terveztem a kijutást és lám itt vagyok 😉
2020. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Szöulba szállnék meg (valami belvárosi szállodában, azok mennyibe kerülnek?) de elmennék Busanba és Incheonba is (ott is valami belvárosi szállodára gondoltam)"


A te dolgod, hogy miképpen csinálod, de korea szépsége a vidékben is rejlik. Szörnyen egyoldalú dolog csak a nagyvárosokra koncentrálni :S

2020. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!