Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indokínai-félszigeten (vagy a...

Indokínai-félszigeten (vagy a Fülöp-szigeteken) élők! Mit tapasztalsz, vagy tapasztaltál kint? Legfontosabb: megérte kiköltözni? Mi, vagy mik miatt mentél ki? Miben jobb, miben rosszabb választott államod Magyarországhoz képest?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Szóval most azt kérdezed egy lélegzettel, hogy Mianmar, Thaiföld, Laosz, Kambodzsa, Vietnám, Malajzia és Fülöp-szigetek közül melyikre és miért érdemes kiköltözni? Vagy úgy sikerült ezt a kérdést feltenni, hogy még arról sincs fogalmad, melyik országok fekszenek ezen az óriási területen? Nekem ez az utóbbi gyanús, de nem is kicsit. Hiszen ezek erősen különböznek: Mianmar egy katonai juntából lábadozik kifelé lassan, Laosz és Kambodzsa elmaradott agrárországok, Thaiföld és Vietnám is igen népszerű expat célpont, sokat lehetne írni mindkettőről -- és sokat írnak is a Neten...
2020. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Drága hölgyeim és uraim, ismét tapasztalhatjuk, amint a gyakori_itt_mindenki_mindenkinek_alaptalanul_az_ősellensége.hu-n napi szinten folyik. Te is be álltál a sok csürhe közé, ehhez csak gratulálni lehet.


A másikat egyáltalán még csak bolhafaroknyira sem ismerve, az orbitális mellélőtt feltételezés a vak világba az látom továbbra is rendszeresen megy!


Csak azt nem értem, hogyha ennyire sok a főokos főkolompos, akkor ezen emberek mit keresnek még itt? És miért nem használva nagytudásúkat ezen fantasztikus emberek miért nem érvényesülnek sokkal jobban a való életben??


Ez nekem gyanús, nem is kicsit.


.

.

.


Csak el kellett volna a kérdést olvasni rendesen, mielőtt bármiféle légből kapott feltételezésekbe mentél volna és nem mondtál volna kapitális baromságokat egy számodra vadidegenről.


Nem folytatom tovább a beszélgetést. A hozzád hasonlókkal az egész gyakorinak a micsodája ki van már teljesen. Ostoba feltételezéseket gyártani tudtok és napi szinten gyártotok is, kérés nélkül.


Erre jóérzésű embereknek szüksége nincs.


Ne fáraszd magad válaszadással. Törlöm a kérdést a listámból. Amit te, meg az összes többi csak beszólogatni képes tizenéves szinten leragadt önjelölt trollocska írtok, soha többet el nem jut hozzám.


Még jó!

2020. ápr. 16. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek teljesen igaza van. Én is gyűlölöm ezt a mentalitást ezen az oldalon. Minden subon csak a rosszindulat megy, tisztelet a kivételnek. Sehol nincsen semmi megválaszolva rendesen, csak a lebeszélés és a negatív kommentek mennek mindenhol, hogy úgyse sikerül, nincs értelme, hülye vagy stb... Egyébként a kérdésre válaszolni én sem tudok, viszont engem is érdekel. Remélem fog jönni válasz.
2020. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Fülöp szigeteken nagy a szegénység. A helyiek számára is nemhogy a külföldieknek. Van egy filippínó ismerősöm. Nem tudom pontosan hogy ő honnan származik de ő dél koreába költözött mert otthon nem tudott megélni.

Persze biztos vannak olyan területek ahol nem olyan gáz a helyzet.

2020. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Annyit tudok az egészről, h. Lovas István írta, a filippinók nagyon rendes emberek.
2023. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!