Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ázsiában van olyan ország...

Ázsiában van olyan ország ahol kimondottan ellenségesek az európaiakkal?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Korea számít?
2020. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azon kívül?
2020. máj. 20. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Észak-Koreában mindenkivel ellenségesek, aki nem a rendszert szolgálja valamilyen módon :D az nem számít.


Kifejezetten ellenséges szerintem nincsen. Vagy nagyon kedvesek lesznek és mindent elakarnak adni az európaiaknak, vagy kerülnek. De az sem ellenségesség.

Japánra pl jellemző a zárkózottság, de ennek ellenére elfogadóak a külföldiekkel, csak nem fogadják be őket a társadalomba úgy, mint egymást.


Én inkább azt mondanám, hogy nekünk vannak olyan helyek, amiket célszerű elkerülni, mert nem biztos, hogy előnyünk származik belőle. Illetve általánosan lehetünk veszélybe, ami persze az ottani lakosságot is érinti.

2020. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Indiában van egy sziget, ahol bennszülött vademberek élnek és minden betolakodót megölnek. Ha látják rajtad, hogy nem közéjük való vagy, először a kezükkel hadonásznak meg óbégatna, utána lándzsákat dobálnak felé, a végén kinyírnak.
2020. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hétköznapi emberekkel sehol nem volt bajom, de a közép-ázsiai határőrök javát máig tiszta szívből gyűlölöm a tádzsikok például simán sport szinten űzik a szívatást.
2020. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Japán

Nem elfogadóak,tapasztalat.:(

2020. máj. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os miért miket tapasztaltál?
2020. máj. 23. 02:22
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Japánban barátságosak és elfogadóak. Viszont az ott élők 98%-a Japán nemzetiségű. Kedvesek a külföldiekkel, de nem nyílnak meg úgy. Ők nagyon csoport központúak, amibe a Japánok tartoznak csak bele. Ettől még ellenségesek másokkal, csak zárkózottak.
2020. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Shannaro válasza:
Latin-amerika több országa is ilyen. Nem igazán a személyed miatt ellenségesek, de fehérként inkább néznek egy rablás célpontjának. Oda csak vigyázva.
2020. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Észak-Korea. Bár ők mindenkit ellenségnek tekintenek.

Fura, hogy valaki felhozta Japánt. Három évig éltem ott, sok japán barátom is lett. Tény, hogy nem olyan nyiltak, mint a nyugati emberek, de ettől még nem ellenségesek. Nehezen engednek közel magukhoz egy európait, de nem lehetetlenség. Nekem egyetlen negatív tapasztalatom volt egy "kedves" japán férfival, de egyébként sosem tapasztaltam sem rasszizmust, sem ellenségeskedést a japánok részéről. Bár tény, távolságtartó népek az idegenekkel szemben.

2020. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!