Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Eilat biztonságos mostanság?...

Eilat biztonságos mostanság? (a koronavírus után)

Figyelt kérdés
Úgy értem turistáknak. Az egyiptomi-izraeli határon tudtommal szoktak lenni balhék.

2020. máj. 22. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én két hónapja voltam, még a járvány előtt. Épp Eilatban és átmentünk Egyiptomba is. Az tény, hogy fegyveresek is őrzik a határt, de ez sok helyen így van. Nem volt semmi gond, nyugi van.
2020. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. máj. 22. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Abból, hogy mi volt tegnap ne következtess a holnapra. Eilat klassz hely, de nem hinném, hogy bármilyen módon tervezned kellene oda egy utat.

Igen, a koronavírus miatt se, azért se, mert minden zárva és bizonytalan, és azért se mert korán van bármit is foglalnod.

2020. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy az emberek 70%a elvedztette a munkáját nem biztos hogy annyira biztonságos. A járvány előtt évek óta oda jártam olyannyira biztonságos volt hogy a zsúfolt strandon a napozóágyon hagyhattad az iphonet stb. A biztonság is magas színvonalú volt. De gondolom most a helyzet miatt megjelennek a zsebtolvajok egyebek szóval olyan ledz mint egy átlag európai üdülőváros. Egyiptommal meg már elég rég békét kötöttek konkrétan az eilati reptérről helyi járatos busz viszi az embereket az egyiptomi határhoz.
2020. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi válaszolónak is, nem mostanában tervezném ezt az utat, nyilván majd csak 1-2 év múlva.
2020. máj. 23. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!