Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerül Tibetbe egy...

Mennyibe kerül Tibetbe egy repülöjegy?

Figyelt kérdés

Sose utaztam még külföldön ezért nem sokat tudok ezekröl a dolgokrol.

Mennyibe kerül egy jegy Tibetbe illetékel meg mindenel együt?

Kiváncsi lennék mikor a legolcsobb melyik évszakba.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. jún. 4. 09:39
1 2 3
 1/29 D. Brasco ***** válasza:
30%

Nálad elromlott a google vagy fizetős lett?!?

Vagy mi akadályoz meg abban hogy a kismillio repjegy kereső oldalon utána nézz?!

2020. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Kedves!

Nem tudom miért kell ilyen bunkonak lenni.

A gyakorikérdés azért van,hogy kérdézenek az emberek egymástol amit nem tudnak.

Megnéztem a repjegyek árát,de mivel még sose utaztam repülön kiváncsi vagyok mi a menete vagy a repülöjegyen kivül milyen kölcségekre számíthatok.

Egy csomó hasoló kérdés van fent gyakorin és oda nem bunkó válaszok jöttek kedves egyes hanem nagyon is segítőkész válaszok.

Nem értem ezzel mi rosszat kérdeztem.

2020. jún. 4. 09:46
 3/29 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező!

a GYK NEM arra való, hogy _mások_ helyetted dolgozzanak, és _helyetted_ google-zzanak!

2020. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!

Nagyon függ attól hogy mikortól meddig szeretnél menni, drágább úticéloknál nagyon sokat változhat az ár, érdemes próbálgatni mikor olcsóbb. Az is számít hogy hány átszállást vállalat be, és mennyi idő alatt szeretnél odaérni. Plusz költségekre akkor számíts a rrpjeggyel kapcsolatban ha nem férsz bele a megadott csomagsúly-keretbe, illetve a vízum és egyéb papírok árát is vedd figyelembe (vannak helyek ahová oltás is kell, nézz utána mik a Tibetbe jutás feltételei. Az időpontokat változtatva találtam 1 millió 182ezres és 2,5 millióba kerülő ajánlatot is, szóval tényleg nagyon kell keresgélni. A másik probléma hogy Tibetnek 3 reptere is van, döntsd el melyikre szeretnél menni.

2020. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%
Tibetbe nem lehey egyedul menni csak szervezett uttal.
2020. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves négyes!

Nagyon szépen köszönöm a normális választ hálás vagyok.😊

2020. jún. 4. 14:57
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
Szívesen😸
2020. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Sztem egyértelműen Lhászába menne a kérdező mivel legnagyobb város+ott a potala palota


Úgyhogy: nincs Budapest-Lhásza közvetlen járat én azt javaslom hogy valamelyik kínai városban (Peking/Hongkong/Sanghaj) szállj át

2020. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
4%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy alapvetően életképtelen, a guglizásra is képtelen kérdező ne okoskodjon.

Tényleg alap dolog 2020-ban, hogy fölmész egy repjegykereső oldalra és beírod, hogy honnan szeretnl hová menni, majd értelmezed azt, amit látsz.

És még egyszer, nem okoskodsz és nem oktatsz ki olyan embereket, akok nálad sokkal értelmesebbek!

2020. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Kedves 9

Te nem vagy nálam okosabb és senkinel se vagy okosabb és az első sem.

Minenkitől akitől értelmes kérdést kaptam megköszöntem és hálás voltam neki.

A gyakorikérdések arra van ,hogy kérdezünk egymástol ti tőlem en tőletek,ha nem tudsz hozzá szolni vagy nem érdekel a kérdés kérlek megy tovább.

Gondolom inkább aról lehet szó,hogy unatkozol és valahol ki kell élned magad.

Nem tudom miért vagy meglepődve simán van olyan ember is aki nem ért az internethez és kicsit se élet képtelen ember sőt sokal műveltebb mint te van sikeres orvos ismerösöm is aki nem ért hozzá mert 80 éves és sokal többre vitte mint te.

Nem hiszem el amugy ,hogy nem lehet fölteni ezen az oldalon egy kérdést aról ami érdekli az embert hisz azért hozzták létre ezt az oldalt ,ha nem tetszik ne írj ennyi.Valoszínüleg te se tudsz hozzá szolni és fogalmad sincs a kérdesről amit feltetem saját tudatlanságod probálod leplezni.

Csupa olyan kérdés van gyakorikérdésen ami anyira egyértelmű ,hogy egy gyerek is tud rá válszolni ,gyusztustalan kérdések vannak ,szexuális tartalmu kérdések amik nem ide tartoznak még is felteszik itt én nem kerdeztem semmi ilyet egy tejsen normális átlagos kérdést tetem fel.

Kébzeld el mindenkinek van első alkalma az életben az ,hogy te több százszor repültél már és te tudod az egy dolog ,de nem mindenki milliárdos,hogy minden héten utazgat és annyira tisztába van a dolgokal mint te.

2020. jún. 5. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!