Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában mit tapasztaltál,...

Indiában mit tapasztaltál, hogyan néztek rád, hogyan bántak veled a helyiek? Nem a kéregetőkről szól a kiírás. Akikkel beszélgettél, akiknél laktál, szórakozóhelyeken stb. Állítólag utálják a fehéreket, gyarmati múlt miatt. De akkor mi a helyzet a...

Figyelt kérdés

Mi a helyzet a rengeteg fehér turistával?


Olyanok is mennek oda bőven, akik egyedülálló, magában utazó fehér nők.


Vagy minket csak "megtűrnek" véletlenül sem semmi több?



2020. okt. 6. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
India szegény ország, elég sok az átverési és lehúzási próbálkozás, de inkább csak nagyon más a kultúra. Amint kicsit megérted az embereket, hamar rájössz, hogy tök kedvesek meg vendégszeretőek, örülnek, ha tetszik neked az országuk. Sosem éreztem magam megtűrtnek, pedig voltam mindenféle helyen, nagyvárosban, faluban, északon, délen.
2020. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Olyanok mint Irakban vagy Izraelben. Nagyon kedves vendégszerető és barátságosak. Vannak lehúzási kisérletek.de észnél kell lenni.
2020. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
India az nagyon tag fogalom, ha komolyan gondolnad, tudnad, pontosan mire gondolsz, hol nezz utana.
2020. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem tök normális, kedves és közvetlen volt mindenki. Vidéken attrakciónak számítottam, fényképezkedtek velem, nagyvárosban nyilván annyira nem, de ott is simán odajöttek az utcán segíteni, vagy csak beszélgetni (bár egyedüli fehér emberként a metrón ott is éreztem azért a tekinteteket a hátamon). Tényleg nem volt egy rossz élményem sem, a lehúzási kísérletektől eltekintve. Magyarországról amúgy a 99%-uk még soha nem hallott...
2020. okt. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
A barátnőmet csoportosan megerőszakolták aztán elvágták a torkát. Ez nekem már elegendő indok hogy ilyen helyre ne tegyem be a lábam
2020. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem az én történetem, de egy kolléganőm hajába emberi ürüléket dobtak az utcán. Ennek ellenére nem nyilatkozott negatívan Indiáról, összességében tetszett neki.
2020. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Ahol belesza@ rnak a vízbe ahol utána megfürdenek gondolok itt a folyókra meg ott is úszkálnak meg a szemetet beledobják ott elég sok az emberek gondolkodásával.

Ilyen helyre nem kell menni kirándulni.

2020. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek az infót, ment a zöld! Írhatnak azért még bőven mások is, nagyon várom a saját, vagy ismerőseiteknek beszámolóit! :)


"Kedves" hármas, ha már ilyen csúnyán leírtál, ily negatívan szóltál hozzám, akkor tedd már meg eme indokolatlanul lenézni próbált embertársadnak, hogy linkelsz pár (akár angol nyelvű) website-ot, ahol írnak is az általad említett dolgokról. Magyarul: igazán segíthetnél, úgy ahogy a többiek tették, lesajnálás helyett.

2020. okt. 7. 09:23
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

@5 Én konkréran nulla esetről tudok, amely során turisták ellen követtek volna el egyszerre tömeges nemi erőszakot és gyilkosságot.

Azt felejti el mindenki, hogy India hatalmas, a lakossága duplája teljes Európának, így mindenből sokkal több történik. Olyasmikből, amiről Európában olvasunk olyanokat, hogy lelőttek valakit Párizsban, bedrogoztak és megerőszakoltak valakit Amszterdamban vagy épp ledobtak valakit egy hídról Budapesten. Ha minden ilyet összeadsz és megszorzol kettővel, akkor tartasz ott, mint India lakossága.


Személy szerint nagyon szeretem azt az országot, néha a tél egy részét Goában vagy Keralában töltöm, ennek ellenére messze nem ajánlanám mindenkinek. Elég macerás és frusztráló tud lenni időnként, alkudni kell mindenre, a forgalom sok helyen rémálom. Aki már kóstolt bele fejlődő országba, járt mondjuk Thaiföldön vagy Marokkóban és szerette, annak érdemes lehet kipróbálni, a siker viszont nem garantált, India tényleg ilyen szeretem-gyűlölöm ország. Azt nem is említve, hogy garantáltan ételmérgezést kapsz.

2020. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Én meg ha jól emlékszem az elmúlt évekre legalább öt olyan volt ahol külföldi segélyszervezet vagy szimpla turista lányokat erőszakoltak meg.

Gyilkosság is volt.Főleg az északi és észak nyugati régiókban van ez.

Csoportosan halálra is ítélt ilyen elkövetőket az ottani bíróság.

Amikor ezek voltak foglalkoztak kicsit a témával főleg külföldi lapok gondolom amelyik ország állampolgárai voltak a nők.

Ott azt írták hogy sajnos elég gyakori nőknek max a belvárosi részeket ajánlják férfi kísérő nélkül.

Na ezek után is huhaaaa érzés van indiával kapcsolatban?

2020. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!