Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Akik azért tudtak csak Indiába...

Akik azért tudtak csak Indiába (vagy Vietnámba, a Fülöp-szigetekre) elutazni, mert nem tudták volna kifizetni a napi 20-25 eFt-nak megfelelő euró napi összköltségeket hosszabb nyaralások alatt, vajon voltak így jó néhányan Európából, Kelet-Európából?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg, mert tényleg ez a helyzet. És valóban érdekelnek hasonló vélemények.

Még úgy is olcsóbb lenne (mielőtt ok nélkül egyesek felvetnék: értelemszerűen majd a járványhelyzet után) Európával szemben (akármilyen koszos, poros és szennyezett vizű is) India, vagy Vietnám, hogy benne van a két retúr repülőjegy ár is.

Voltak így jó páran előttünk, hogy hosszabb időre csak ezekre a helyekre tudtak eljutni?



2021. márc. 28. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Elolvastam a kérdést háromszor és ennek semmi értelme. Szerintem először tanulj meg magyarul, utána akarj utazgatni.
2021. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Máskor próbálkozz majd jóval kevésbé feltűnő trollkodással. Ezzel a gyenge kísérlettel itt nem mész semmire. :D
2021. márc. 28. 23:00
 3/25 A kérdező kommentje:

Többieknek - továbbra is:


"Még úgy is olcsóbb lenne (mielőtt ok nélkül egyesek felvetnék: értelemszerűen majd a járványhelyzet után) Európával szemben (akármilyen koszos, poros és szennyezett vizű is) India, vagy Vietnám, hogy benne van a két retúr repülőjegy ár is.


Voltak így jó páran előttünk, hogy hosszabb időre csak ezekre a helyekre tudtak eljutni?"

2021. márc. 28. 23:01
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, én sem tudom értelmezni a kérdést. Nem maradt ki valami?
2021. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem (de még párom sem :D ) mit nem lehet ezen nem érteni...


Akkor közkívánatra kiemelésekkel:


"Mert nem tudták volna kifizetni EURÓPÁBAN a napi 20-25 eFt-nak megfelelő euró összköltségeket (SZÁLLÁS + ÉTTERMEK, CUKRÁSZDÁK, FAGYLALTOZÓK napi szintű látogatása + BELÉPŐK + KÖZLEKEDÉS) hosszabb (EGY-KÉT HÓNAPOS) nyaralások alatt."


"Voltak így jó páran kettőnk előtt, hogy hosszabb időre csak ezekre a helyekre (INDIA, VIETNÁM - az olcsóság miatt, lásd. alább) tudtak eljutni?"


"Még úgy is olcsóbb lenne Európával szemben (akármilyen koszos, poros és szennyezett vizű is) India (vagy Vietnám), hogy benne van a két retúr repülőjegy ár is."


Harmadszor nem fogom leírni, de nem is kell, így már fény gyúlt a fejekben.

2021. márc. 29. 00:11
 6/25 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Ha jól értem, azt kérdezi, hogy van-e itt olyasvalaki, aki nem tudott/akart egy-két hónapos nyararása során egy csomó pénzt kifizetni egy európai nyaralásra, ezért inkább elment egy olcsóbb ázsiai útra.


Kérdező, egy átlag magyar ember egy, maximum két hétre szokott elmenni nyaralni optimális esetben. Sokan ezt sem engedhetik meg maguknak. Úgyhogy nem hiszem, hogy sokan vannak itt, akik érdemben válaszolhatnak.

2021. márc. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
31%
Nem értem, mit nem lehet érteni a kérdésben... de lehet én is csak azért értem, mert ittam 🤷🏻‍♂️
2021. márc. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem érthető a kérdés, mert olyan a szórend, mintha klasszikus üzbégből fordították volna magyarra google translate segítségével.


Amúgy meg nyilván nem ti vagytok az elsők (sem az utolsók), akik nem tudnának hosszú ideig nyaralni drága országokban. Sőt, szerintem a nagy többség a saját házában sem engedhetne meg magának két hónap "nyaralást" (=bevételkiesést), nemhogy külföldön.

2021. márc. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes kérdés... (mármint ha jól értem a magyarázat után) tehát valaki nem tudja megfizetni a nyugat-európai árakat, ezért vesz egy 10szer drágább repülőjegyet és elutazik Ázsiába? És akkor itt jön a matematika feladat: mennyit spórol az, aki egy párezer forintos fapados jegy és egy hostel/airbnb megfizetése helyett inkább vesz egy több, mint 100ezer Ft-os repülőjegyet és ázsiában lakik valami lepusztult helyen (mert az európaiaknak szánt helyek ott sem olcsók), eszik olcsó helyeken, majd szenved hasmenéstől egész úton és költ kórházi kezelésre?

Aki tudja a megfejtést, annak jár a cukorka.

2021. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem a kerdest pedig van egy PhD-m. Voltam Indiaban es Vietnamban is es nem ket hetre. Ha az a kerdes hogy egy hoszabb nyaralas Azsiaban napi szinten olcsobbra non ki mint egy Europai akkor igen. Mert pl egy europai nap kb 100 usd addig egy azsiai ennek fele akar harmada. Vagyis a hosszann azsiai nyaralas eseten a napra bontott koltseg repjeggyele egyutt is alacsonyabb mint az europai.
2021. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!