Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miért lenne érdemes Japánba...

Miért lenne érdemes Japánba utazni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem most COVID idején.

Általánosságban ha valaki régóta szeretne kimenni Japán egyik városába, miért lenne érdemes?

Városnézés, kultúra ismeret, nyelvismeret, netán ott lakni?

A japánok, hogy viszonyulnak a külföldi látogatókhoz?

Mennyire kell japánul tudni, hogy ha esetlegesen nem beszél épp angolul valaki akkor japánul lehet neki válaszolni, útbaigazításnál, boltokban, akárhol?

Régi álmom, hogy kiutazzak Japánba, mert nagyon tetszik az ottani kultúra, a nyelvük, a szokások és etikettek, a stílus, cseresznyefák, szóval egész Japán és még nagyon tervezem de ki szeretnék egyszer menni oda akár valakivel, baráttal vagy egyedül de szeretnék ott körülnézni.

Japán mennyire drága vagy olcsó Magyarországhoz képes?

Egyáltalán nehéz kijutni oda vagy kell ehhez valami különleges engedély?

Pénzileg mennyi lenne csak kb. ha csak városnézésre mennék akár egy hétre?



2021. ápr. 12. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
gyonyoru orszag, kedves emberekkel. nagyon megeri!!! :)
2021. ápr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
viszont eleg draga... amugy nem nehez kijutni
2021. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A tájak, hagyományok, nyelv, kultúra, az emberek. Sorolhatnám napestig.
2021. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Kicseszett jó nők és timilányok miatt! Iskolai egyenruha is love
2021. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
3%
Japánba csak akkor érdemes menni, ha van rá legalább 2-3M-ed!
2021. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.Nem mondod erre gondoltam és nem most tervezek mint írtam! :D
2021. ápr. 12. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Japánban és igen, szép és különleges volt.

- Bármi miatt érdemes azok közül amiket felsoroltás és/vagy a többi válaszoló felsorolt

- Városnézéshez ideális, kultúrát érdemes megnézni de évek mire megtanulod az apróságokat, egy nem Japán szerintem soha életében nem tudja tökéletesen megérteni a Japán kultúrát. Nyelvisemerethez nyilván ideális már ha Japánul tanulsz. Kinn élni mondhatni úgysem fogsz, alig engednek be külföldieket.

- A turistákkal nagyon rendesek, de ha ott akarnál élni már neccesebb lenne hiszen nem éppen szeretik túlságosan a külföldieket. Az európaiakat lenézik sokszor.

- Angolul viszonylag sokan tudnak, lehet próbálkozni a Japánnal is de lehet fura lesz nekik a kiejtésed hiszen nehéz megtanulni a jó kiejtést.

- Elég drága, de megoldható.

- utazáshoz tudtommal egyszerű kijutni. Odaköltözni az egyik legnehezebb a világon.

-

2021. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!