Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Afganisztán biztonságos...

Afganisztán biztonságos ország lesz a tálib uralom alatt?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy nem lesz polgárháború, mert majd szeretnénk elnézni oda.

2021. aug. 15. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Több, mint valószínű, hogy be sem fognak engedni.
2021. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Az ott elő emberek 99%a ugyanolyan ember mint bármelyikünk. Nem jobb és nem rosszabb. Attól hogy ilyen körülmények között élnek még vendégszeretőek és befogadóak. Szerintem a turizmus ujja fog éledni rövid időn belül.
2021. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem lófxsz se lesz egy tálibok uralta országból, nézzétek csak meg Magyarországgal is mi történt az elmúlt 15 évben.


Persze, hihetünk nekik, hogy most más lesz, vagy mondhatjuk azt, hogy túlzottan a nyugati média befolyása alatt vagyunk... de felesleges ilyeneket gondolnunk szerintem.


Láttátok a fotókat Afganisztánról a 70-es években, mielőtt jöttek a tálibok?

2021. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk jobb topic, mint a horvát tengerpart, azt meg kell hagyni. És ha motivált vagy be lehet jutni és ki lehet jönni szerintem a jövőben is. Eddig se volt könnyű, biztonságos, eztán gondolom még inkább így lesz.
2021. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!