Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miért állnak a neten egyesek...

Miért állnak a neten egyesek így Dubajhoz meg a többi sejkséghez? Illetve miért ítélkeznek ha valaki szereti Dubajt?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam már károgókat, akik próbálják leminősíteni, kisebbíteni ahol csak lehet Dubajt meg általában a közel-keleti olajmonarchiákat.


Sokszor egyenesen hatalmas ostobaságokat írnak.

Illetve azt jövendölik, hogy ha végre elfogy az olajuk akkor csak majd a sivatagi homokok fújja a szél az üres felhőkarcolók között.


Mire ez a rosszindulat?



Illetve miért ítélik el ha valaki leírja, hogy szereti?

Én nagyon szeretem, de nem az agyatlan instagram influenszerek meg hasonlók módján, nem úgy ahogy egyesek hogy kb. semmit nem tudnak az országról, csak a luxust élvezik.

Engem régóta vonz a Közel-Kelet, de mintha ez szitokszó lenne.


Sok helyen jártam másutt is, teljesen más kultúrkörökben illetve másfajta érdekes helyszíneken is, azok egy része is tetszett csak máshogy.



2021. nov. 23. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
A károgók a Csabay kolbászt is lenézik Tirgu Muresban.
2021. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért foglalkozol velük??
2021. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Én nem nézem le, ha valaki szereti, szeresse. Én ugyan nem mennék oda, sivatag meg arabok meg gigantomán építmények...egyik sem érdekel.
2021. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Magyarok mindenre kárognak meg mindig mindent jobban tudnak. Nem tudtad? :-) Emírségek esetén gondolom a károgók egyik fele azért károg, mert muszlimok és barna bőrűek. A másik fele meg azért, mert nem liberális demokrácia.


"Illetve azt jövendölik, hogy ha végre elfogy az olajuk akkor csak majd a sivatagi homokok fújja a szél az üres felhőkarcolók között."

Mondd meg a fotelközgazdászoknak, hogy már rég nem az olajból élnek, hanem a tőkéből, amit az olajjal felhalmoztak. Kapitalizmusban pedig tőkével nagyon jól lehet még nagyobb tőkét csinálni, úgyhogy nem kell aggódniuk.

2021. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom nekem túl műanyag az egész. Voltam párszor télen de kb az egyetlen pozitívum hogy jó az idő meg hogy nem drága.
2021. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Ertelmes nyugati emberek dolgozni szoktak ott par evig, vagy Ausztraliaba menet megallnak, de nincs fetis es plane mindenfele szimbolum korulotte.

Egy mesterseges es energiapazarlo hely, tetsszen.

2021. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Azért a Csabai kolbászt y-nal írni elég gáz. Targu Muresból is kihagytál egy betűt.
2021. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
7. A Cârnați Csabay nem csabai! A Tirgu Mures sem véletlen.
2021. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Oké, és ezt honnan kéne tudnia egyszerű földi halandónak? Mármint, hogy van olyan, hogy Csabay. (Én Békéscsabán élek, így nyilván mi a nyilvánvaló. Románul meg nem tudok, kérek elnézést, Marosvásárhely, azon nincs vita. Szép napot!)

Amúbaju mindegy, csak

2021. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dubai, bocs, vírusos a telefonom, és nem látom, mit írok. Szóval ismerősöm élt kinn, de engem sosem vonzott, valahogy a magamutogató luxus jut eszembe róla.
2021. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!