Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi történne olyan esetben, ha...

Mi történne olyan esetben, ha elkapom a covidot utazás előtt pár nappal?

Figyelt kérdés

Beutazáshoz szükséges a 48 órás negatív covid teszt.


Le van foglalva, kifizetve a szállás, repjegyet már megvettem busás áron, biztosítások, minden egyszóval, beletettem 600-700ezer ft-ot, és amilyen a sors, pont elkapom a covidot indulás előtti napokban.


Be se engednek az adott országba ilyen esetben? Tehát kidobtam a pénzt az ablakon?



2022. máj. 2. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Valszeg bukod a pénzed ha nem visszatéríthetők a jegyek, foglalások
2022. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez esetben a vissza nem téríthető vagy nem módosítható elemeket elbukhatod, ezért célszerű a pandémia hivatalos fennállásának idején nagy értékű utazàs esetén megfizetni a rugalmasabb feltételek felárát.
2022. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Ha megvan a tesztem ami negatív, kutyát nem érdekelné, ha valahogy elkapnám,elmennék kirándulni, főleg ha kifizettem.

Ezt a nátha vírust csak felfújták.

Nem az oldalhoz tartozik, de ha pozitív vagy, még a pcr meg bármelyik tesztet is átlehet verni, ergo,én bármikor csináltam negatív tesztet.

De tanácsot, tippet nem adok, mindenki megoldja magának.

2022. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Biztosítás.
2022. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tesztelés idöpontja és az utazás/érkezés idöpontja közötti idöben kell negatívnak lenned. Ha 1-2 nappal elötte fertözödsz meg, az probléma lehet. Biztosításod legyen, aaz nagyn fontos, hátha visszakapod a pénzedet, vagy egy részét.

Mindenesetre nem kívánom neked, de senkinek sem ezt a helyzetet !!

Remélem, hogy csak elméleti kérdés volt, nem valóságos.

2022. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csak elméleti, de majdnem valóságos lett, mert 2-3 hónapja nagyon terveztem egy utazást május 1. indulással (csak lett egy váratlan kiadásom) a fülöp-szigetekre, és láss csodát, 5-6 napja elkaptam a covidot. Ami kb semmilyen extra tünettel nem jár, csak enyhébb megfázásos tünetetek, először azt hittem az allergiám jött ki.


Nagyon nagy rizikó most utazni ilyen helyekre :/

2022. máj. 3. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz magadraa !!!!
2022. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg semmi ez az egész, ami nekem van. Igaz, 3 oltás bennem :)
2022. máj. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!