Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánba mennyiből lehet...

Japánba mennyiből lehet kijönni, illetve megérné utazási irodával szervezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 17 éves vagyok. Idén leszek 18 és jövőre 19.

Azt terveztem, hogy jövőre még egyetem előtt pár baráttal szeretnék elmenni japánba.


Saját számítással nagyjából 800 ezerre jött ki 2 hét. 1 hét tokyo, 1 hét osaka.


Szerintetek ez mennyire reális?

Akik voltak. Nagyjából mennyiből jöttetek ki?

Vannak tanácsok? Így általánosan is akár.


Előre is köszi a válaszokat



2022. máj. 8. 19:54
 1/6 anonim válasza:
17%

MINDENT számolva az inkább 1,5M!


Mibű??? Meg minek? 2 hét, Japánra, pokolian kevés.

2022. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En is 1,5M-ra tippelek, Japan nagyon draga orszag.
2022. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Az előzőek is jól írják, nem csak a napi élelmet, szállást kell beleszámolni, hanem ott a kifejezetten drága utazás és a belépőjegyek iszonyatosan drágák, ha felszeretnél menni a tokyo tower kilátóba, egy tizes már ott ugrik :( A szórakozás, egyéb szabadidős tevékenységek, amivel az idődet fogod tölteni, ez nem jön ki abból az összegből, amit te rászánnál.

Vannak ott kevésbé túrista batát helyek is, általában ide az olcsóbb kategóriájúak tartoznak, ami egy átlagos kis japán családi vállalkozás, lehet olcsóbb, viszont a külföldieket nem szívesen látják ott, Osakaban ez inkabb jellemző.

2022. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha két hét japanban csak 800.000 ft lenne már 6x elmentem volna, révén hogy a kedvenc országom. De mivel munkambol kifolyolag két idegenvezető ismerősöm is van, ráadásul az egyikük anyai, ágon japán, így ezer storyt hallottam az orszagrol és piszok drága.
2022. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
(mellesleg azért az haszon hogy ha idén 18 leszel akkor jövőre 19😂😂)
2022. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
800.000 kb 1 hétre elég inkább, nagyon drága. Mondjuk lehet viszonylag olcsón hoteleket, szállást találni, de a közlekedés, belépők...
2022. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!