Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indonéziának melyik részére...

Indonéziának melyik részére érdemes elutazni ?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a párommal elutazni egy távol-keleti országba. Indonézia nagyon tetszik így képekről. Meg ugye Bali egy nagyon felkapott turisztikai hely. De ahogy olvastam Balit nem nagyon ajánlják. Eléggé nagy ország szóval szerintetek melyik részére érdemes elutazni ?

2022. máj. 9. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sulawesi
2022. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Barmelyikre, Bali kivetelevel mind fantasztikus.
2022. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időre terveztek, mennyi a keret?

A “Balit felejtsd el” hozzászólásokat felejtsd el! 🙂


Ha időben és pénzben bele fér, akkor én a helyedben legalább 3-4 helyre mennék.

2022. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Raja Ampat
2022. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igy kapasbol Bali az egyetlen, ahova erdemes kezdo vilagjarokent.
2022. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátom, négy évet éltem ott. Elég sok minden függ attól, hogy Téged mi érdekel. Ha van két heted és szeretnél érdekes dolgokat látni, akkor Jávát ne hagyd ki (Jogjakarta, Borobudur, Prambanan es Bromo vulkan), aztán ha mondjuk az orangutánok érdekelnek jobban akkor irány Szumátra és a Gunung Leuser nemzeti park, esetleg utána pár napra a Toba tó. Ha meg a turista mágnes Bali vonzott be, akkor ott azért sok csodás dolgot láthatsz.


Ha búvűrkodnál, akkor Raja Ampat. De hát azért Sulawesi és Kalimantán is ott vannak. Egy élet kevés hozzá :-)

2022. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!